Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat YOGA & Gofry pod Warszawą 21 lipca 2024!

Dołącz do platformy JOGICZNI

JOGICZNI - dlaczego warto?

To internetowe studio jogi stworzone przez doświadczoną i certyfikowaną mentorkę oraz nauczycielkę Eli Wierkowską,
która od 15 lat podąża drogą dobrostanu.

 

 

Członkostwo to nie tylko dostęp do obszernej biblioteki praktyk jogi na macie, ale również nauka praktyki poza matą, to również miejsce do budowania najważniejszej więzi, czyli więzi ze sobą, to społeczność inspirujących osób oraz szereg narzędzi do rozwoju osobistego i duchowego. To bezpieczna przestrzeń do zwolnienia i zaopiekowania się sobą w dowolnym miejscu na świecie.

 

Dla
każdego

Masz
wybór

Społeczność
JOGICZNI


Dzięki subskrypcji platformy JOGICZNI uzyskujesz dostęp do obszernej biblioteki praktyk dla ciała, umysłu i ducha bez reklam i rozpraszaczy.


Na platformie znajdziesz wygodną wyszukiwarkę praktyk aby dobrać sesje do swoich potrzeb i możliwości oraz opcje dodawania swoich ulubionych sesji, do których możesz wrócić w dowolnym momencie.

 

To wyjątkowa kolekcja praktyk jogi, technik oddechowych i medytacji prowadzonych w różnych nurtach, o różnych poziomach zaawansowania i czasie trwania oraz wykładów na temat holistycznego życia w dobrostanie. 

Materiały do pracy rozwojowej przygotowane są w formie do pobrania.

 

Każdy miesiąc związany jest z wartościowym 
tematem przewodnim 
do którego przygotowany jest kalendarz praktyk, który pozwoli Ci zadbać o mobilizacje w regularnych spotkaniach ze sobą na macie.


Dodatkowo w ramach subskrypcji masz 
dostęp do tematycznych kolekcji wraz z kalendarzem praktyk, cennymi wskazówkami i notatnikiem dla pracy wewnętrznej.

 


Na ten moment na platformie znajdziesz ponad 180 sesji, które co miesiąc są selekcjonowane i odpowiednio dobierane aby było Ci wygodnie praktykować!

Będąc częścią społeczności JOGICZNI obowiązują Cię cenne rabaty na webinary, kursy online, sesje live oraz warsztaty wyjazdowe.

 

Logo JOGICZNI pozwoli Ci szybko dotrzeć na platformę do zakładki MOJE KONTO w której znajdziesz dostęp do platformy, do kolekcji oraz do zakupionych kursów online.

JOGICZNI gdziekolwiek jesteś

Praktykuj gdziekolwiek jesteś!

Członkostwo w społeczności JOGICZNI to przestrzeń, w której możesz poznawać bliżej siebie poprzez praktykę dla ciała, umysłu i duszy.

Dostęp do społeczności JOGICZNI możesz uzyskać gdziekolwiek jesteś, w zaciszu swojego domu czy w podróży. Korzystając z laptopa, telefonu lub tabletu. Pamiętaj, że nic nie musi Cię ograniczać, aby zrobić coś dobrego dla siebie.

JOGICZNI na macie

Opinie

Wybierz swój wariant subskrypcji:

No posts found!

Bezpieczne płatności obsługuje:

PayU
PayPal

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności