Dołącz do społeczności JOGICZNI

Kupując członkostwo w społeczności JOGICZNI, które odnawia się co miesiąc lub co 3 miesiące (zależnie od tego, który plan wybierzesz), co miesiąc otrzymujesz:

Należę już do społeczności JOGICZNI

JOGICZNI gdziekolwiek jesteś

Praktykuj gdziekolwiek jesteś

Członkostwo w społeczności JOGICZNI to przestrzeń, w której możesz poznawać bliżej siebie poprzez praktykę dla ciała, umysłu i duszy.

Dostęp do społeczności JOGICZNI możesz uzyskać gdziekolwiek jesteś, w zaciszu swojego domu czy w podróży. Korzystając z laptopa, telefonu lub tabletu. Pamiętaj, że nic nie musi Cię ograniczać, aby zrobić coś dobrego dla siebie.

JOGICZNI - dlaczego warto?

Członkostwo to nie tylko praktyka jogi na macie, ale praktyka poza matą, to również miejsce do budowania najważniejszej więzi, czyli więzi ze sobą, to społeczność inspirujących osób oraz szereg narzędzi do rozwoju osobistego. To bezpieczna przestrzeń do zwolnienia i zaopiekowania się sobą.

Dla
każdego

Masz
wybór

Społeczność
JOGICZNI

Członkostwo JOGICZNI daje Ci co miesiąc:

Już od 16,66 miesięcznie (przy 3-miesięcznym członkostwie)

Dwie opcje do wyboru:

19,99 zł

brutto / 1 miesiąc

49,99 zł

brutto / 3 miesiące

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności