Nowa oferta subskrypcji JOGICZNI już czeka na Ciebie!

To już 10 edycja warsztatu WIOSENNA ODNOWA 7-10.03 w Domu Łowyń.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, zyskaj dostęp do darmowego kalendarza praktyk i wygraj subskrypcję platformy JOGICZNI!

Listy od serca

Czego możesz się spodziewać w wiadomościach ode mnie?

Nagranych listów prosto z mojego serca, w których dzielę się wiedzą, swoim doświadczeniem i refleksjami zdobytymi przez 15 lat na macie oraz poza matą.

Dzielę się sobą, dając dużo dobra odnośnie mocy oddechu, codziennego zadbania o ruch, w trosce o mindset, o regulacje emocji, nie zapominając o odżywczym jedzeniu i wielu cennych wskazówkach dobrego i świadomego życia w zgodzie z sobą.

Do tego garść aktualnych informacji o organizowanych przeze mnie kursach, webinarach, warsztatach, wyjazdach; nowych praktykach na moim kanale na YouTube i na platformie JOGICZNI; wpisach na moim blogu; moich działaniach charytatywnych i aktualnych ofertach subskrypcji.

Nie zabraknie również porządnej dawki linków do wartych uwagi materiałów, osób, książek, filmów etc.

Jak i szczypty humoru, który potrzebny jest nam w tym dzisiejszym świecie.

Co chcę Ci podarować?

Mam dla Ciebie motywacyjny kalendarz praktyk na czerwiec.

Tematem przewodnim miesiąca będzie PASJA do życia.

Bo wchodząc na matę każdego dnia masz możliwość nawiązania najpiękniejszej relacji ze sobą.

W kalendarzu znajdziesz serię sesji jogi, technik oddechowych i medytacji ułożonych zgodnie z tematem przewodnim. Dlaczego zachęcam Cię do codziennego wejścia na matę?

Aby żyć pełnią życia, ucząc się regulować emocje i opanowywać zmysły. Oznacza to, że nie powstrzymujemy swoich emocji, raczej chcemy je objąć, doświadczać, przetwarzać i pozwolić im odejść a to dzięki praktyce dla ciała, umysłu i serca. Bo pod wieloma względami, podobnie jak zdrowie fizyczne, nasze samopoczucie psychiczne i emocjonalne jest równie ważne dla życia pełnego pasji na macie a przede wszystkim poza matą.

Podaruj sobie samo dobro. Dodatkowo zapisując się do newslettera, masz szansę na wartościową nagrodę.

Zapisz się, pobierz kalendarz, wejdź na mój kanał na YouTube, na matę i wygraj!

Czekają 1- i 3- miesięczne subskrypcje platformy JOGICZNI.

Platforma to samo dobro dla Twojego wewnętrznego rozwoju w postaci kilkadziesiąt praktyk jogi, technik oddechowych i medytacji. Dowiedz się więcej

Możesz praktykować zgodnie z kalendarzem lub wg indywidualnych potrzeb.

Porusz swoje ciało i ducha w maju i poczuj się dobrze.

Zapisując się na nasz newsletter, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci newslettera, w którym będziemy Ci wysyłać informacje o naszych najnowszych wydarzeniach, materiałach video oraz nasze oferty handlowe. O szczegółach przetwarzania Twoich danych informujemy Cię w Polityce Prywatności. Swoją zgodę możesz cofnąć w dowolnej chwili.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności