Nowa oferta subskrypcji JOGICZNI już czeka na Ciebie!

To już 10 edycja warsztatu WIOSENNA ODNOWA 7-10.03 w Domu Łowyń.

Kolekcje tematyczne

Wyjątkowy czas zmian, potrzebuje wyjątkowych spotkań na macie, dlatego mam dla Ciebie tematyczne kolekcje praktyk z platformy w postaci nagranych materiałów audio i video oraz materiałów do pracy własnej dla ciała, umysłu i serca.  

Kolekcje są tak przygotowane aby zachęcić Cię do przyjrzenia się wybranym zagadnieniom jak np. głęboka relaksacja, nauka medytacji, oddechu czy kolekcja wzmacniająca ciało. Co miesiąc pojawia się nowa kolekcja tematyczna na którą już teraz zapraszam Cię z całego serca. ♥

Pamiętaj, że posiadając aktywną subskrypcję platformy JOGICZNI, dostęp do wszystkich kolekcji masz już w cenie! Więc jeśli jeszcze nie jesteś w społeczności to koniecznie dołącz teraz a otrzymasz kolekcje i jeszcze wiele więcej dobra!

Uwaga:  Aby skorzystać z kolekcji, potrzebujesz zalogować się do platformy (MOJE KONTO) gdzie w zakładce KOLEKCJE znajdziesz do nich dostęp.

Eli Wierkowska logo

Praktyka online

Kolekcje

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności