Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 8 czerwca 2024!

KRĄGI MOCY

Drogie,
 
Z potrzeby serca zapraszam Was na wyjątkowe kobiece spotkanie podczas Nowiu Księżyca, wypełnione po brzegi miłością, ciepłem, zaufaniem oraz spokojem.
Spędzimy wspólny czas na księżycowej praktyce jogi, uwalniającej medytacji, rozmowach, karmieniu zmysłów, odpuszczaniu i podnoszeniu dobrych wibracji. 
 
W bezpiecznej przestrzeni, którą same stworzymy, w gronie pięknych, mądrych Istot i w kobiecej mocy będziemy pracować nad tematami związanymi ZMIANĄ! Łącząc duchowość i konkretność – to wszystko, czemu sprzyja energia Nowiu! Oczywiście panuje pełna swoboda, dołącz i bądź z tym, co akurat na ten moment jest dla Ciebie ważne! 
 
Kobiece Kręgi to stara, zapomniana tradycja naszych przodkiń, której my, tu i teraz, dajemy nowe życie. Jesteśmy tam dla siebie wsparciem, inspiracją i źródłem mądrości. Siostrami i Przyjaciółkami. W poczuciu akceptacji i miłości odkrywamy własną kobiecość i wsłuchujemy się w księżycowy rytm naszych ciał. Celebrujemy wspólny czas, ucztujemy, tańczymy i śpiewamy, mówimy i słuchamy, dzielimy się radościami i troskami, błyszczymy, wzrastamy, uzdrawiamy, tworzymy, pielęgnujemy, pogłębiamy, czcimy, słowem – jesteśmy w pełni.
Jeśli czujecie ten zew dla siebie to zapraszam do nas! Przybywajcie i weźcie ze sobą inne Kobiety, by propagować idee siostrzeństwa! 
 
Będę wdzięczna za rozpowszechnianie tej informacji (jeśli oczywiście taka jest i Wasza wola).  Im nas więcej, tym lepiej – pomyślcie ile wspólnie jesteśmy w stanie wygenerować energii i dobrej wibracji.
 
Oczywiście zapraszamy serdecznie Kobiety, które nie uczestniczyły jeszcze w Kręgach – zawsze jest dobry moment, żeby zacząć!

Miejsce

Online

Harmonogram

TERMIN
30.5.22

Prowadzący

Eli Wierkowska

Na co dzień tworzy bezpieczną przestrzeń w której uważność jest jej drogowskazem. Miała okazje uczyć się u genialnych nauczycieli w Polsce, Indiach, Anglii, USA, Hiszpanii, Portugalii, itd. Praktykowała takimi metodami jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga, Acro, Rocket Yoga, Tantra i Kundalini Yoga. Ukończyła kursy masażu opartego na meridianach oraz terapeutyczny masaż punktów spustowych jak i trening jogi śmiechem. Często łączy praktykę z holistycznymi założeniami Medycyny Chińskiej i Ajurwedy. Każdy z tych etapów był bardzo ważny, miał większy lub mniejszy wpływ na jej dzisiejsze podejście do nauczania. Styl nauczania Eli jest pewnego rodzaju ewoluującą hybrydą, łączy doświadczenia praktyki własnej z wiedzą zdobytą podczas uczenia się od innych nauczycieli. To wszystko nie zapominając o dużej dawce radości, wolności na macie i poza matą!

Jak się przygotować?

Pomyśl wcześniej o intencji z jaką chcesz zasiąść do wspólnego kręgu. Ubierz się wygodnie i zadbaj o klimat wokół siebie, to wyjątkowy czas i przestrzeń w której chcemy wzrastać i wspierać się otwartym sercem.

Przygotuj sobie coś ulubionego do picia, do pisania i np. ulubioną świecę aby zadbać o zmysły.

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wykupić miejsce klikając czerwony przycisk poniżej.
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 50,-/os. a dla osób z aktywną subskrypcją dostęp jest w formie prezentu.
 
*Jeśli tylko aspekt finansowy stoi na przeszkodzie uczestniczenia w wydarzeniu, pisz do nas śmiało, coś zaradzimy!

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności