Nowa oferta subskrypcji JOGICZNI już czeka na Ciebie!

To już 10 edycja warsztatu WIOSENNA ODNOWA 7-10.03 w Domu Łowyń.

KURSY ONLINE

Wybierz KURS ONLINE dla siebie

Dzięki subskrypcji platformy JOGICZNI uzyskujesz dostęp do regularnych, niepublikowanych wcześniej filmów w duchu YOGA by Eli. To wyjątkowa kolekcja praktyk jogi, technik oddechowych i medytacji prowadzonych o różnych poziomach zaawansowania i czasie trwania oraz wykładów na temat holistycznego życia w dobrostanie. Na ten moment na platformie jest już ponad 80 praktyk! Nowe praktyki pojawiają się w każdą środę.

Spotkajmy się razem na macie, gdziekolwiek teraz jesteś, robiąc coś dobrego dla siebie.

*Przy zakupie subskrypcji odnawialnej ( czyli automatycznej płatności) potrzebujesz podać  numer karty, natomiast przy zakupie subskrypcji nieodnawialnej nie podajesz numeru karty i  kupujesz dostęp jednorazowo na 6 lub 12 miesięcy.

YOGA DOBROSTANU

79 zł

W tej cenie otrzymujesz dostęp do ponad 80 wcześniejszych praktyk na platformie JOGICZNI, a w każdym kwartale dodatkowo:

KURS ODNOWA

169 zł

W tej cenie otrzymujesz dostęp do ponad 80 wcześniejszych praktyk na platformie JOGICZNI, a w wykupionym półroczu dodatkowo:

NOWY KURS

299 zł

W tej cenie otrzymujesz dostęp do ponad 80 wcześniejszych praktyk na platformie JOGICZNI, a w wykupionym roku dodatkowo:

Chcesz podarować komuś bliskiemu dostęp do platformy?

Odtwórz wideo

JOGICZNI - dlaczego warto?

Członkostwo to nie tylko praktyka jogi na macie, ale praktyka poza matą, to również miejsce do budowania najważniejszej więzi, czyli więzi ze sobą, to społeczność inspirujących osób oraz szereg narzędzi do rozwoju osobistego. To bezpieczna przestrzeń do zwolnienia i zaopiekowania się sobą.

Dla
każdego

Masz
wybór

Społeczność
JOGICZNI

JOGICZNI gdziekolwiek jesteś

Praktykuj gdziekolwiek jesteś!

Członkostwo w społeczności JOGICZNI to przestrzeń, w której możesz poznawać bliżej siebie poprzez praktykę dla ciała, umysłu i duszy.

Dostęp do społeczności JOGICZNI możesz uzyskać gdziekolwiek jesteś, w zaciszu swojego domu czy w podróży. Korzystając z laptopa, telefonu lub tabletu. Pamiętaj, że nic nie musi Cię ograniczać, aby zrobić coś dobrego dla siebie.

Bezpieczne płatności obsługuje:

PayU
PayPal

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności