Kurs WIOSENNA ODNOWA online DIY jest już w sprzedaży i czeka na Ciebie!

Nowa praktyka medytacyjna dla wewnętrznego wzrostu już czeka na Ciebie! Przejdź do społeczności JOGICZNI lub DOŁĄCZ teraz.

Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do materiału
o tym jak zadbać o siebie w okresie przedwiośnia
(DOJO w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej).

Witaj, jestem Eli.

Zapraszam Cię do mojego newslettera. Co tydzień czytam dla Ciebie listy prosto z mojego serca i dzielę się swoją wiedzą i przemyśleniami na temat dobrego życia. Czego możesz się spodziewać w mailach ode mnie?

Teraz zapisując się do newslettera zyskujesz dostęp do godzinnego webinaru o DOJO w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Materiał będzie dostępny do końca wiosennego DOJO, czyli do 12 lutego.

“DOJO w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej”

Czy wiesz, że według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej mamy 5 pór roku? Piątą jest DOJO (czyt. dodżo) – pora przechodnia między podstawowymi 4 porami roku, która trwa każdorazowo 18 dni. Do 12 lutego trwa DOJO WIOSENNE.

Wpisz poniżej swoje dane, a po zapisie otrzymasz link do nagrania na podany adres e-mail.

.

Zapisując się na nasz newsletter, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci newslettera, w którym będziemy Ci wysyłać informacje o naszych najnowszych wydarzeniach, materiałach video oraz nasze oferty handlowe. O szczegółach przetwarzania Twoich danych informujemy Cię w Polityce Prywatności. Swoją zgodę możesz cofnąć w dowolnej chwili.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności