Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 8 czerwca 2024!

Newsletter

Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do bezpłatnego kursu!

Listy od serca

Czego możesz się spodziewać w wiadomościach ode mnie?

Nagranych listów prosto z mojego serca, w których dzielę się wiedzą, swoim doświadczeniem i refleksjami zdobytymi przez 15 lat na macie oraz poza matą.

Dzielę się sobą, dając dużo dobra odnośnie mocy oddechu, codziennego zadbania o ruch, w trosce o mindset, o regulacje emocji, nie zapominając o odżywczym jedzeniu i wielu cennych wskazówkach dobrego i świadomego życia w zgodzie z sobą.

Do tego garść aktualnych informacji o organizowanych przeze mnie kursach, webinarach, warsztatach, wyjazdach; nowych praktykach na moim kanale na YouTube i na platformie JOGICZNI; wpisach na moim blogu; moich działaniach charytatywnych i aktualnych ofertach subskrypcji.

Nie zabraknie również porządnej dawki linków do wartych uwagi materiałów, osób, książek, filmów etc.

Jak i szczypty humoru, który potrzebny jest nam w tym dzisiejszym świecie.

Co chcę Ci podarować?

Mam dla Ciebie 7-dniowy kurs Daily Calm Meditation.

To 7 nagranych sesji medytacyjnych, na 7 kolejnych dni.

Codzienna medytacja SPOKOJU da Ci chwilę wytchnienia i odpoczynku, budując dystans do tego co się dzieje wokół. Jeśli zastanawiasz się czy medytacja jest dla Ciebie, to świetna okazja by jej właśnie spróbować. 

A jeśli poczujesz niedosyt, to idealna będzie dla Ciebie kolekcja MEDYTACJA, którą znajdziesz w zakładce PRAKTYKI.

Podaruj sobie spokój i zaplanuj spotkania medytacyjne ze sobą. Twoje ciało i głowa Ci za to podziękują.

Zapisując się na nasz newsletter, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci newslettera, w którym będziemy Ci wysyłać informacje o naszych najnowszych wydarzeniach, materiałach video oraz nasze oferty handlowe. O szczegółach przetwarzania Twoich danych informujemy Cię w Polityce Prywatności. Swoją zgodę możesz cofnąć w dowolnej chwili.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności