Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat YOGA & Gofry pod Warszawą 21 lipca 2024!

Poznajmy się

Do moich subskrybentów newslettera regularnie wysyłam wartościowe listy prosto z mojego serca, a za zapis otrzymasz ciekawy prezent. Czego możesz się spodziewać w wiadomościach ode mnie? Nagranych listów prosto z mojego serca, w których dzielę się wiedzą, swoim doświadczeniem i refleksjami zdobytymi przez 15 lat na macie oraz poza matą. Dzielę się sobą, dając dużo dobra odnośnie mocy oddechu, codziennego zadbania o ruch, w trosce o mindset, o regulację emocji, nie zapominając o odżywczym jedzeniu i wielu cennych wskazówkach dobrego i świadomego życia w zgodzie ze sobą.
Do tego garść aktualnych informacji o organizowanych przeze mnie kursach, webinarach, warsztatach, wyjazdach; nowych praktykach na moim kanale na YouTube i na platformie JOGICZNI; wpisach na moim blogu; moich działaniach charytatywnych i aktualnych ofertach subskrypcji. Nie zabraknie również porządnej dawki linków do wartych uwagi materiałów, osób, książek, filmów etc. Jak i szczypty humoru, który potrzebny jest nam w tym dzisiejszym świecie.
Eli Wierkowska logo

Newsletter

Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do darmowych materiałów. Wybierz swój prezent:

SPOKÓJ

7-dniowy kurs Daily Calm Meditation

PASJA

30-dniowy kalendarz praktyk na YT

START

Zestaw praktyk na dobry początek

SPOKÓJ

7-dniowy kurs Daily Calm Meditation

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności