Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 22 czerwca 2024!

RYTUAŁ NOWOROCZNY

Z potrzeby pielęgnacji równowagi, żegnania tego co odchodzi i otwierania się na to co nadchodzi, tworząc przestrzeń dla wewnętrznego uzdrawiania i pogłębiania swojej podróży w głąb siebie zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie z intencją, sztuką i medytacją

Podczas RYTUAŁU NOWOROCZNEGO, który odbędzie się w pierwszy nów księżyca Nowego roku 2022 połączymy się w wirtualnym kobiecym kręgu na zoomie by wspólnie zasiać intencje, zamanifestować nasze życzenia w formie pięknego wianka, symbolu cykliczności, płodności i obfitości oraz zjednoczyć się we wspólnej medytacji doświadczania mocy.

Noworoczny warsztat to rytuał, który powstał z myślą o podsumowaniu minionego roku. Stworzony, aby celebrować nadejście Nowego Roku, pożegnać w blasku świecy to, co nam już nie służy, odpuścić i otworzyć się na kolejne, ekscytujące wydarzenia. 

W ramach produktu otrzymasz pudełko z zestawem DIY oraz dostęp do spotkania na platformie zoom, które poprowadzimy wspólnie.

Kobiece Kręgi to stara, zapomniana tradycja naszych przodkiń, której my, tu i teraz, dajemy nowe życie. Jesteśmy tam dla siebie wsparciem, inspiracją i źródłem mądrości. Siostrami i Przyjaciółkami. W poczuciu akceptacji i miłości odkrywamy własną kobiecość i wsłuchujemy się w księżycowy rytm naszych ciał. Celebrujemy wspólny czas, ucztujemy, tańczymy i śpiewamy, mówimy i słuchamy, dzielimy się radościami i troskami, błyszczymy, wzrastamy, uzdrawiamy, tworzymy, pielęgnujemy, pogłębiamy, czcimy, słowem – jesteśmy w pełni.
Jeśli czujecie ten zew dla siebie to zapraszam do nas! Przybywajcie i weźcie ze sobą inne Kobiety, by propagować idee siostrzeństwa!  Tak, bardzo proszę o rozpowszechnianie tej informacji (jeśli oczywiście taka jest i Wasza wola). Im nas więcej, tym lepiej – pomyślcie ile wspólnie jesteśmy w stanie wygenerować energii i dobrej wibracji.

Zapraszamy z całego serca,

Eli & Ania

Online

W bezpiecznej przestrzeni, którą same stworzymy, w gronie pięknych, mądrych Istot i w kobiecej mocy.

Praktyka live/online, odbędzie się na platforma www.zoom.us

*Sesje nie będą nagrywane.

Harmonogram

TERMINY:
Podczas nowiu księżyca albo w jego bliskości.
 
GODZINY:
11:00
 
Najbliższe daty kręgów:
1.02.2022
 

Eli by JOGICZNI

Na co dzień tworzę bezpieczną przestrzeń w której uważność i wrażliwość na drugiego człowieka oraz oddech są moimi drogowskazami. Miałam okazje uczyć się u genialnych nauczycieli w Polsce, Indiach, Anglii, USA, Hiszpanii, Portugalii, itd. Praktykowałam takimi metodami jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga, Acro, Rocket Yoga, Tantra i Kundalini Yoga. Często łączy praktykę z holistycznymi założeniami Medycyny Chińskiej i Ajurwedy. Każdy z tych etapów był bardzo ważny w moim życiu, mając wpływ na moje dzisiejsze podejście do nauczania.

Anna by FOLKISZ

Folkisz to słowiańska historia opowiedziana kwiatami. Współczesna interpretacja tradycji, która pozwala rozkwitnąć folklorowi na nowo. Mówi ona językiem współczesnego designu o tym, co już zapomniane.

Jak się przygotować?

Nie potrzebujesz niczego oprócz otwartego serca i chęci zrobienia czegoś dobrego dla siebie!

Zapisy

Dostęp należy wykupić przez stronę www.folkisz.pl/product/nowyrok/ 
 
NA ZAMÓWIENIA CZEKAMY DO ŚRODY WŁĄCZNIE ABY ZESTAW MÓGŁ DOTRZEĆ DO CIEBIE DO PIĄTKU!
 
*Jeśli tylko aspekt finansowy stoi na przeszkodzie uczestniczenia w wydarzeniu, pisz do nas śmiało, coś zaradzimy!

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności