Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 8 czerwca 2024!

YOGA & Biohacking

Biohacking to biologia typu „zrób to sam” mająca na celu poprawę wydajności, zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez strategiczne interwencje. Opiera się na zmienianiu swojej biochemii i fizjologii poprzez naukę i eksperymentowanie na sobie, aby zwiększyć energię, witalność i długowieczność. Najlepszym miejscem od którego warto zacząć biohacking to zmiany na poziomie wzorców oddechowych, odżywiania i aktywności fizycznej. W trakcie warsztatów podejdziemy praktycznie do oddechu, wykorzystując zarówno antyczną pranayamę, jak i nowoczesne metody oddechowe. Poprzez praktykę asan dotknięcie poziomu fizycznego i mindfullnessowego biohackingu. Wykłady będą obejmować tematy związane zarówno z odżywianiem, aktywnościami fizycznymi oraz wykorzystaniem metod jak posty, sauna, czy krioterapia, a także o nowoczesnych technologiach używanych, by zapewnić najbardziej optymalną wydajność i zdrowie organizmu.

Miejsce

NATURA I RELAKS
http://kwietnelaki.pl/
 
Pokoje dwuosobowe/trzyosobowe z łazienkami oraz klimatyczne pokoje w wiejskiej chacie.

Harmonogram

CZWARTEK
… przyjazd
16:00-18:00 powitalny KRĄG oraz regeneracyjna sesja jogi dla duszy i ciała by Eli
18:00 kolacja mocy by Maria
19:00 wprowadzenie do warsztatów by Karo
 
PIĄTEK – SOBOTA:
6:00 praktyka własna
7:00 – 8:00 ćwiczenia oddechowe by Karo
8:00 śniadanie mocy by Maria
12:00-13:30 energetyczna praktyka jogi dla duszy i ciała by Eli
13:30 obiad mocy by Maria
17:00 – 18:30 regeneracyjna praktyka jogi dla duszy i ciała by Eli
18:30 zupa mocy by Maria
19:30 porcja wiedzy by Karo
 
NIEDZIELA: 
7:00 praktyka własna
8:00 – 10:00 poranna energetyczna praktyka jogi dla duszy i ciała by Eli
10:30 brunch mocy by Maria
12:00 Pożegnalny KRĄG i medytacja
 

MASAŻE
Między praktyką na macie i poza matą będzie można doświadczyć cudownego masażu. Masaże są dodatkowo płatne. 

* plan warsztatów może ulec małym zmianom.

Prowadzące

Eli Wierkowska

Na co dzień tworzy bezpieczną przestrzeń w której uważność jest jej drogowskazem. Miała okazje uczyć się u genialnych nauczycieli w Polsce, Indiach, Anglii, USA, Hiszpanii, Portugalii, itd. Praktykowałam takimi metodami jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga, Acro, Rocket Yoga, Tantra i Kundalini Yoga. Ukończyła kursy masażu opartego na meridianach oraz terapeutyczny masaż punktów spustowych jak i trening jogi śmiechem. Często łączy praktykę z holistycznymi założeniami Medycyny Chińskiej i Ajurwedy. Każdy z tych etapów był bardzo ważny, miał większy lub mniejszy wpływ na jej dzisiejsze podejście do nauczania. Styl nauczania Eli jest pewnego rodzaju ewoluującą hybrydą, łączy doświadczenia praktyki własnej z wiedzą zdobytą podczas uczenia się od innych nauczycieli. To wszystko nie zapominając o dużej dawce radości, wolności na macie i poza matą!

Karo Domarańczyk

Karo Domarańczyk – osteopata i praktyk medycyny funkcjonalnej. Leczyła tysiące pacjentów w Europie i Azji Południowo- Wschodniej. Jej praca opiera się na zrozumieniu anatomii i fizjologii, celem rozpoznania źródłowej przyczyny choroby pacjenta i znalezieniu dla niego optymalnego planu leczenia, opartego na nowoczesnej medycynie i nauce.

Powołanie do osteopatii odkryła w 2011 roku, po sześciu miesiącach spędzonych w japońskiej szkole w Danii, gdzie praktykował zen i budo z Mistrzem Ko. Wychowując się w rodzinie lekarzy anatomia i diagnostyka była zawsze w kręgu jej zainteresowań.

Maria Przybyszewska

Kucharka, gotuje głównie z sezonowych warzyw i owoców, najchętniej lokalnie. Pasje do gotowania wyniosła z domu, swoje umiejętności doskonaliła w stołecznych lokalach (sto900, barStudio, Youmiko, Opasły Tom), a łut szczęścia dał jej możliwość stażu w kopenhaskiej Nomie. Prowadzi instagram z przepisami i inspiracjami o wdzięcznej nazwie Komfortowanko.

Jak się przygotować?

Zapakuj wygodne ubranie i dobre nastawienie!

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 
1599,-/dla osób posiadających aktywną subskrypcję platformy JOGICZNI
1799,-/dla osób bez subskrypcji
CENA ZAWIERA: 
– nocleg w Kwietnych Łąkach (3 noce)
– posiłki wegetariańskie i napoje by Maria
– warsztaty na temat biohackingu by Karo
– dużoooo zajęć jogi, oddechu i medytacji by Eli & Karo/ trzy sesje dziennie
+ gwarantowana dobra energia dla ducha i ciała!
 
Dojazd we własnym zakresie.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności