Nowa oferta subskrypcji JOGICZNI już czeka na Ciebie!

To już 10 edycja warsztatu WIOSENNA ODNOWA 7-10.03 w Domu Łowyń.

YOGA DOBROSTANU

Mam dla Ciebie TYGODNIOWY WARSZTAT jogi DOBROSTANU, którego będziemy doświadczać na macie oraz poza matą.

W świetle bieżących globalnych i destabilizujących zjawisk rzeczywistości, chyba bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy dobrej diagnozy, obserwacji i zadbania o naszą strefę wpływów czyli tego co ma dla nas istotne znaczenie do uzyskania wewnętrznego dobrostanu a co nam go odbiera. Joga to potężna praktyka, która naprawdę może wywołać zmianę, dając sposoby oraz tworząc warunki do świadomego odpoczywania i wzmocnienia siebie na wielu poziomach.  Ustalone sekwencje oraz indywidualne zastosowanie terapeutycznych aspektów asan(pozycji), technik oddechowych i medytacyjnych dostosują praktykę do Twoich potrzeb i możliwości. 

Jeśli potrzebujesz popracować z własną wrażliwością na to, co się wydarza wewnątrz i na zewnątrz Ciebie, chcesz odbudować i zadbać o swoje pole, zdrowie i stabilne funkcjonowanie to ten tydzień z praktyką jogi w poszukiwaniu i pielęgnowania wewnętrznego dobrostanu, może dać Ci wiele dobrego.

Praktyka będzie oparta na ośmiostopniowej ścieżce integrującej świadomość oddechu, ciała , umysłu oraz naszej indywidualnej wewnętrznej mądrości.

Każdego dnia będziemy poznawać, praktykować oraz pogłębiać wiedzę oraz doświadczenie związane z takimi aspektami jogi, jak:

YAMY czyli z zasadami moralnymi jakimi posługujemy się wobec świata,

NIYAMY czyli podstawowymi założeniami indywidualnej samodyscypliny,

ASANY czyli fizycznymi pozycjami jogi – będzie DUŻOOOOO ASAN!

PRANAYAMA czyli świadomą praktyką z oddechem – będzie jeszcze WIĘCEEEEJ ODDECHU!

oraz PRATYAHARA i DHARANA czyli praktyką koncentracji i uważności, praktyką DHYANY czyli nauką medytacji i autorefleksji, dążąc do SAMADHI czyli stanu połączenia i jedności wewnętrznej.

Do tego długi relaks po każdej sesji bo rzadko kiedy jest czas na soczystą i odprężającą Savasane.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich (dla tych mniej i bardziej elastycznych życiowo;) dla pogłębienia i usystematyzowania wiedzy, rozwijając praktykę, motywacje oraz budując piękną relacje ze sobą za pomocą wewnętrznej symbiozy. 

Wszystko to w zaciszu własnego domu. Dając sobie czas i przestrzeń między 18 a 24 czerwca, wchodząc na matę codziennie rano lub odtwarzając nagranie w dowolnym momencie dnia. 

Jeśli masz pytania odnośnie naszych spotkań, pisz do mnie śmiało, na yoga@eliwierkowska.com

I jeszcze kilka słów o mnie i platformie. JOGICZNI to studio jogi online by Eli Wierkowska. Jestem pasjonatką jogi i rozwoju osobistego w wielu wymiarach. Miłośniczką wszelakich podróży małych i dużych, nieustająco w drodze… która obrała jogę jako sposób na poznanie siebie, poszukującą i uczącą poprzez doświadczenie dobrostanu na co dzień.

Miejsce

ONLINE
Będzie spotykać się na platformie zoom.us (nie potrzebujesz logować się itp. wystarczy tylko kliknąć w link, który wyślę w mailu zwrotnym).
 
Sesje będą nagrywane, wysyłane i do odtworzenia przez 48h.

Harmonogram

TERMIN 
18-24.06.2022, między godz. 7:07-8:24 🙂 czyli codziennie *77 min. praktyki przez 7 dni.
 
*na praktyce dam znać dlaczego właśnie tak 😉

Prowadząca

członkostwo jogi online

Eli Wierkowska

Na co dzień tworzy bezpieczną przestrzeń w której uważność jest jej drogowskazem. Miała okazje uczyć się u genialnych nauczycieli w Polsce, Indiach, Anglii, USA, Hiszpanii, Portugalii, itd. Praktykowała takimi metodami jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga, Acro, Rocket Yoga, Tantra i Kundalini Yoga. Ukończyła kursy masażu opartego na meridianach oraz terapeutyczny masaż punktów spustowych jak i trening jogi śmiechem. Często łączy praktykę z holistycznymi założeniami Medycyny Chińskiej i Ajurwedy. Każdy z tych etapów był bardzo ważny, miał większy lub mniejszy wpływ na jej dzisiejsze podejście do nauczania. Styl nauczania Eli jest pewnego rodzaju ewoluującą hybrydą, łączy doświadczenia praktyki własnej z wiedzą zdobytą podczas uczenia się od innych nauczycieli. To wszystko nie zapominając o dużej dawce radości, wolności na macie i poza matą!

Jak się przygotować?

Warsztat przeznaczony jest dla osób na wszystkich etapach praktyki. To o co dobrze zadbać to o czas i przestrzeń dla siebie każdego dnia podczas tygodniowego warsztatu 🙂

Zapisy

Aby wykupić miejsce kliknij w przycisk “Kup teraz” poniżej
i opłać swoje zamówienie.
 
KOSZT: dla osób posiadających aktywną subskrypcję
oraz bez subskrypcji.
 
Subskrypcja JOGICZNI:
277,-/os.
 
Bez subskrypcji JOGICZNI:

333,-/os. 

*Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności