Kurs WIOSENNA ODNOWA online DIY jest już w sprzedaży i czeka na Ciebie!

Nowa praktyka medytacyjna dla wewnętrznego wzrostu już czeka na Ciebie! Przejdź do społeczności JOGICZNI lub DOŁĄCZ teraz.

YOGA DOBROSTANU

Mam dla Ciebie TYGODNIOWY WARSZTAT jogi DOBROSTANU, którego będziemy doświadczać na macie oraz poza matą.

W świetle bieżących globalnych i destabilizujących zjawisk rzeczywistości, chyba bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy dobrej diagnozy, obserwacji i zadbania o naszą strefę wpływów czyli tego co ma dla nas istotne znaczenie do uzyskania wewnętrznego dobrostanu a co nam go odbiera. Joga to potężna praktyka, która naprawdę może wywołać zmianę, dając sposoby oraz tworząc warunki do świadomego odpoczywania i wzmocnienia siebie na wielu poziomach.  Ustalone sekwencje oraz indywidualne zastosowanie terapeutycznych aspektów asan(pozycji), technik oddechowych i medytacyjnych dostosują praktykę do Twoich potrzeb i możliwości. 

Jeśli potrzebujesz popracować z własną wrażliwością na to, co się wydarza wewnątrz i na zewnątrz Ciebie, chcesz odbudować i zadbać o swoje pole, zdrowie i stabilne funkcjonowanie to ten tydzień z praktyką jogi w poszukiwaniu i pielęgnowania wewnętrznego dobrostanu, może dać Ci wiele dobrego.

Praktyka będzie oparta na ośmiostopniowej ścieżce integrującej świadomość oddechu, ciała , umysłu oraz naszej indywidualnej wewnętrznej mądrości.

Każdego dnia będziemy poznawać, praktykować oraz pogłębiać wiedzę oraz doświadczenie związane z takimi aspektami jogi, jak:

YAMY czyli z zasadami moralnymi jakimi posługujemy się wobec świata,

NIYAMY czyli podstawowymi założeniami indywidualnej samodyscypliny,

ASANY czyli fizycznymi pozycjami jogi – będzie DUŻOOOOO ASAN!

PRANAYAMA czyli świadomą praktyką z oddechem – będzie jeszcze WIĘCEEEEJ ODDECHU!

oraz PRATYAHARA i DHARANA czyli praktyką koncentracji i uważności, praktyką DHYANY czyli nauką medytacji i autorefleksji, dążąc do SAMADHI czyli stanu połączenia i jedności wewnętrznej.

Do tego długi relaks po każdej sesji bo rzadko kiedy jest czas na soczystą i odprężającą Savasane.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich (dla tych mniej i bardziej elastycznych życiowo;) dla pogłębienia i usystematyzowania wiedzy, rozwijając praktykę, motywacje oraz budując piękną relacje ze sobą za pomocą wewnętrznej symbiozy. 

Wszystko to w zaciszu własnego domu. Dając sobie czas i przestrzeń między 18 a 24 czerwca, wchodząc na matę codziennie rano lub odtwarzając nagranie w dowolnym momencie dnia. 

Jeśli masz pytania odnośnie naszych spotkań, pisz do mnie śmiało, na yoga@eliwierkowska.com

I jeszcze kilka słów o mnie i platformie. JOGICZNI to studio jogi online by Eli Wierkowska. Jestem pasjonatką jogi i rozwoju osobistego w wielu wymiarach. Miłośniczką wszelakich podróży małych i dużych, nieustająco w drodze… która obrała jogę jako sposób na poznanie siebie, poszukującą i uczącą poprzez doświadczenie dobrostanu na co dzień.

Miejsce

ONLINE
Będzie spotykać się na platformie zoom.us (nie potrzebujesz logować się itp. wystarczy tylko kliknąć w link, który wyślę w mailu zwrotnym).
 
Sesje będą nagrywane, wysyłane i do odtworzenia przez 48h.

Harmonogram

TERMIN 
18-24.06.2022, między godz. 7:07-8:24 🙂 czyli codziennie *77 min. praktyki przez 7 dni.
 
*na praktyce dam znać dlaczego właśnie tak 😉

Prowadząca

członkostwo jogi online

Eli Wierkowska

Na co dzień tworzy bezpieczną przestrzeń w której uważność jest jej drogowskazem. Miała okazje uczyć się u genialnych nauczycieli w Polsce, Indiach, Anglii, USA, Hiszpanii, Portugalii, itd. Praktykowała takimi metodami jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga, Acro, Rocket Yoga, Tantra i Kundalini Yoga. Ukończyła kursy masażu opartego na meridianach oraz terapeutyczny masaż punktów spustowych jak i trening jogi śmiechem. Często łączy praktykę z holistycznymi założeniami Medycyny Chińskiej i Ajurwedy. Każdy z tych etapów był bardzo ważny, miał większy lub mniejszy wpływ na jej dzisiejsze podejście do nauczania. Styl nauczania Eli jest pewnego rodzaju ewoluującą hybrydą, łączy doświadczenia praktyki własnej z wiedzą zdobytą podczas uczenia się od innych nauczycieli. To wszystko nie zapominając o dużej dawce radości, wolności na macie i poza matą!

Jak się przygotować?

Warsztat przeznaczony jest dla osób na wszystkich etapach praktyki. To o co dobrze zadbać to o czas i przestrzeń dla siebie każdego dnia podczas tygodniowego warsztatu 🙂

Zapisy

Aby wykupić miejsce kliknij w przycisk “Kup teraz” poniżej
i opłać swoje zamówienie.
 
KOSZT: dla osób posiadających aktywną subskrypcję
oraz bez subskrypcji.
 
Subskrypcja JOGICZNI:
277,-/os.
 
Bez subskrypcji JOGICZNI:

333,-/os. 

*Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności