Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 8 czerwca 2024!

YOGA & MIND

Marzec jest światowym miesiącem MÓZGU, dlatego w ostatnim tygodniu marca, będziemy celebrować to święto, holistycznym warsztatem YOGA & MIND.

Podczas wyjazdu będzie bardzo dużo praktyki dla ciała i dla umysłu w postaci jogi, medytacji oraz ćwiczeń oddechowych czyli YOGA by Eli. Nie zabraknie specjalnego menu, które nakarmi nasze zmysły, przygotowanego przez Małgosię Mintę. Olbrzymią dawkę wiedzy przekaże Asia Podgórska, która kocha naukę i opowiadanie o niej, a szczególnie ukochała sobie mózg, wszystko w całości zamknie wyjątkowy masaż prowadzony przez Emilię Kocielską.

Zarówno podczas zajęć praktycznych jak i teoretycznych poświęcimy dużą uwagę uważności, medytacji, szczególnie skupimy się na oddechu przeponowym oraz regulowanie układu współczulnego. Będziemy praktykować i omawiać rolę afirmacji w naszym codziennym życiu i poznamy rolę emocji w funkcjonowaniu mózgu i układu odpornościowego.

Poruszymy tematy związane z psychoneuroimmunologią, czyli nauki, która interpretuje zależności między psychiką, a układem nerwowym i immunologicznym. Wraz z Asią zgłębimy również rolę rytmu dobowego i snu w zachowaniu równowagi i długowieczności. W tej części warsztatów dowiemy się, jak dzięki dobrym nawykom i zmianom w życiu naprawdę możemy żyć dłużej i przede wszystkim ZDROWIEJ.

Emilia pokaże nam jak samemu możemy wykonać zabieg „masażu mózgu”. Polega on na delikatnej stymulacji opuszkami palców 32 punktów na głowie, w których kumuluje się cały nasz stres, wszystkie emocje, uczucia, myśli, punkty widzenia, przekonania i ograniczenia w różnych dziedzinach życia, cały energetyczny ciężar, który być może odczuwasz w swoim życiu. Poczucie wewnętrznego spokoju, poprawa koncentracji i wzrost kreatywności to jedne z wielu aspektów, które będziemy mogli doświadczyć po zabiegu Access Bars.

Jak jeść, aby nasz mózg był szczęśliwy? W tym pomoże nam Małgosia, która przygotuje specjalne menu bogate w składniki znane z korzystnego działania na organizm, a w szczególności na układ krwionośny i nerwowy.

Na zakończenie warsztatów, każdy z uczestników otrzyma komplet przepisów dań oraz ściągawkę z przydatnymi adresami sklepów i producentów.

To będzie piękna uczta dla ciała, umysłu i dla duszy.

Miejsce

NATURA I RELAKS
Kwietne Łąki
https://www.kwietnelaki.pl/
 
ADRES
Wojnowo 13, 12-220
Mazury

Harmonogram

TERMIN
20-23.05
 
 
 

Prowadzący

Eli Wierkowska

Na co dzień tworzy bezpieczną przestrzeń w której uważność jest jej drogowskazem. Miała okazje uczyć się u genialnych nauczycieli w Polsce, Indiach, Anglii, USA, Hiszpanii, Portugalii, itd. Praktykowała takimi metodami jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga, Acro, Rocket Yoga, Tantra i Kundalini Yoga. Ukończyła kursy masażu opartego na meridianach oraz terapeutyczny masaż punktów spustowych jak i trening jogi śmiechem.

Często łączy praktykę z holistycznymi założeniami Medycyny Chińskiej i Ajurwedy. Każdy z tych etapów był bardzo ważny, miał większy lub mniejszy wpływ na jej dzisiejsze podejście do nauczania. Styl nauczania Eli jest pewnego rodzaju ewoluującą hybrydą, łączy doświadczenia praktyki własnej z wiedzą zdobytą podczas uczenia się od innych nauczycieli. To wszystko nie zapominając o dużej dawce radości, wolności na macie i poza matą.

Joanna Podgórska

Głównym punktem jej zainteresowań jest szeroko pojęta neuronauka – funkcjonowanie mózgu w odniesieniu do konkretnych zachowań i stanów oraz biochemia zachodzących w nim procesów. Wszystkie te elementy stara się łączyć z dietetyką, długowiecznością, wpływem aktywności fizycznej na zdrowie organizmu oraz rolą rytmu dobowego i snu w utrzymaniu równowagi i zdrowia.

Powolutku zgłębia medytację i praktykę uważności.
Autorka publikacji naukowych i popularnonaukowych tworząca własną linię suplementów wspierających pracę mózgu w firmie HealthLabs.

Małgosia Minta

Reporterka, autorka książek, blogerka. Pisze o jedzeniu i ludziach dla Vogue Polska, Wysokich Obcasów, magazynu USTA i innych, a od kilkunastu lat prowadzi blog MintaEats.com.
 
Podróżuje w poszukiwaniu prawdziwych smaków, bo wierzy, że za nimi kryją się najciekawsze historie. Nie wyobraża sobie życia bez masła i chleba, gotować lubi – ale najbardziej dla innych.
 

Emilia Kocielska

Terapeutka transformacyjna, coach w podejściu coachingu holistycznego, współczesny tłumacz języka energii oraz przedsiębiorca transcendentalny.
W swojej praktyce indywidualnej łączy świat ducha i materii, przeplatając ze sobą to, co racjonalne z tym, co umyka konceptualizującemu umysłowi, aby uzyskać prawdziwy efekt synergii.

Dzięki wyjątkowej zdolności zarządzania energetycznego stwarza bezpieczną przestrzeń świadomych transformacji, wspiera w drodze do sukcesu, wewnętrznej harmonii, lekkości i radości życia.
 
Cały czas poszerza swoje umiejętności, dba o swój własny rozwój i dobrostan, ponieważ wierzy, że tylko wtedy, kiedy dbamy o siebie, możemy w pełni zadbać o innych.
 

Jak się przygotować?

Daj nam znać o swoim stanie zdrowia, praktyce oraz czy potrzebujesz wsparcia odnośnie dojazdu na miejsce.

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 
2099,-/os.
1999,-/os. dla aktywnych subskrybentów platformy JOGICZNI
 

W ramach warsztaty/ w cenie:
∙ noclegi w pokojach dwuosobowych z łazienkami x 3 noce
∙ Minta Eats (śniadanie, obiad, zupa + napoje)
∙ Yoga & Medytacja by Eli – rano i popołudniu
∙ Wykłady by Asia
∙ Masaż mózgu by Emilia

DOJAZD we własnym zakresie.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności