Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 22 czerwca 2024!

YOGA & JARZYNOWA

Szczegóły już wkrótce!

Miejsce

NATURA I RELAKS
Pokoje dwuosobowe/trzyosobowe
*Minimalna ilość – 14 osób.
 
ADRES
http://kwietnelaki.pl/

Harmonogram

TERMIN
3-6.06
 
 

Prowadzące

członkostwo jogi online

Eli Wierkowska

Na co dzień tworzy bezpieczną przestrzeń w której uważność jest jej drogowskazem. Miała okazje uczyć się u genialnych nauczycieli w Polsce, Indiach, Anglii, USA, Hiszpanii, Portugalii, itd. Praktykowała takimi metodami jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga, Acro, Rocket Yoga, Tantra i Kundalini Yoga. Ukończyła kursy masażu opartego na meridianach oraz terapeutyczny masaż punktów spustowych jak i trening jogi śmiechem. Często łączy praktykę z holistycznymi założeniami Medycyny Chińskiej i Ajurwedy. Każdy z tych etapów był bardzo ważny, miał większy lub mniejszy wpływ na jej dzisiejsze podejście do nauczania. Styl nauczania Eli jest pewnego rodzaju ewoluującą hybrydą, łączy doświadczenia praktyki własnej z wiedzą zdobytą podczas uczenia się od innych nauczycieli. To wszystko nie zapominając o dużej dawce radości, wolności na macie i poza matą!

JARZYNOVA

JARZYNOVA by Dominika Wójciak
Nieustannie poszukująca warzywna kucharka. Jarzyny to jej kuchenna codzienność, je je na śniadanie, na obiad, na deser i na kolację. Wyróżniona przez samego Gordona Ramsay’a zwyciężczyni III edycji programu MasterChef, autorka książek kucharskich traktujących o jarzynach.W kuchni udowadnia, że warzywo to nie tylko dodatek do kotleta oraz że z jarzyn, ziaren i kasz można przygotować dosłownie wszystko. W wolnej chwili uzupełnia zapasy kiszonych cytryn i dukkah, nie wyobraża sobie spiżarni bez kimchi, uwielbia zapach prażonego kuminu.

Jak się przygotować?

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności