Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 8 czerwca 2024!

YOGA & MINTA & CBD

Zapraszamy na pierwszy tak wyjątkowy  jogiczno-kulinarno-KONOPNY warsztat YOGA & MINTA & CBD czyli dużo chill’u i wiedzy na macie oraz poza matą!
 
Podczas praktyki YOGA by Eli, skupimy się na wygięciach do tyłu i balansach aby dotrzeć do ukrytych pokładów naszego wewnętrznego spokoju. Bądźcie spokojni, praktyka jogi, przeznaczona jest dla każdego! Po praktyce Gosia Minta we współpracy z Hemp Juice przygotuje degustację potraw wzbogaconych o fitokannabinoidy (w tym CBD) – substancje naturalnie występujące w konopiach. To bardzo zdrowy, efektywny i smaczny sposób na przyjmowanie fitokannabinoidów. Na warsztatach opowiemy w jaki sposób te substancje wpływają na nasz organizm oraz jak w prosty domowy sposób włączyć konopie do swojej codziennej diety.
Konopie to jedne z najbardziej użytecznych i wszechstronnych roślin, których zastosowanie sięga także kuchni. Podczas naszego brunchu spróbujecie dań przygotowanych z użyciem różnych części konopii – kwiatów, liści, nasion oraz tłoczonego z niego oleju. Menu będzie oparte na lokalnych, sezonowych składnikach, a pojawią się w nim. młoda fasolka, bób, groszek, owoce późnego lata, a także sery – kozie i wegańskie. Podczas naszego spotkania Małgosia i Radek (Hemp Juice) podpowiedzą Wam, jak wykorzystywać konopie w kuchni tak, aby wydobyć z nich jak najwięcej smaku i prozdrowotnych właściwości.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności