Nowa oferta subskrypcji JOGICZNI już czeka na Ciebie!

To już 10 edycja warsztatu WIOSENNA ODNOWA 7-10.03 w Domu Łowyń.

Yoga & Snow

Czas na warsztat w najpiękniejszej zimowej i słonecznej scenerii Italii czyli czas na SNOWGE!

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę wyjazdu, który połączy radość zimowego szaleństwa na stoku z błogim spokojem i energetycznym wymiarem praktyki jogi przez cały tydzień marca.

Termin: 17-24.03.2024 

Czego możesz się spodziewać:

 Niezapomnianej przygody na bajecznych stokach: zabierzemy Cię do jednego z najpiękniejszych włoskich kurortów narciarskich Alta Badia, gdzie na nasze zmysły czekają malownicze trasy i malowane białym puchem krajobrazy.

 CODZIENNYCH! Ba! Dwa razy dziennie! sesji JOGI na wszystkich poziomach praktyki! Rano czeka nas wspólna energetyczna praktyka przygotowująca do szaleństw na stoku a wieczorem głęboka regeneracja w najlepiej wyposażonej sali do jogi w Dolomitach.

 Komfortowego zakwaterowania: w hotelu Ada Residence blisko stoków, który zapewnia relaks i wypoczynek po intensywnym dniu w górach.

 Wyśmienitej kuchni: włoskiego jedzenia chyba nie trzeba zachwalać więc będziemy rozkoszować się w świecie glutenu i nie tylko 😉 podczas wspólnych śniadań oraz eksplorując lokalną kuchnię popołudniami. Część pokoi ma kuchnie więc jeśli potrzebujesz uwzględnić swoje potrzeby odnośnie odżywiania to możesz odetchnąć z ulgą 😉

 Alternatywy dla osób które chcą w ciągu dnia spacerować i zwiedzać okolice: Jeśli szaleństwa na stoku nie są Ci bardzo potrzebne do doświadczania odpoczynku, dostępne są również inne atrakcje, takie jak spacery po miasteczku i górach, spa, czy relaks w lokalnych knajpkach.

 Nie czekaj, miejsca są ograniczone! Zapisz się już dziś, aby dołączyć do nas na tym magicznym wyjeździe łączącym sport i wewnętrzną harmonię!

Program

To na czym skupimy się podczas tygodniowego warsztatu to energetyczny wypoczynek dla ciała oraz umysłu. Dbając o zwiększanie elastyczność i siły która poprawi zakresy ruchu oraz elastyczności stawów, co jest istotne zarówno podczas jazdy na nartach, jak i snowboardzie. Będziemy wzmacniać ciało angażując wszystkie mięśnie rdzenia (mięśnie brzucha, przepony, pleców i miednicy). Silny core jest kluczowy dla utrzymania dobrej postawy i stabilności na co dzień jak i podczas uprawiania wszystkich sportów. Skupimy się również na praktyce balansu zwiększając równowagę na macie i poza matą.  Tym samym zadbamy o lepszą koordynacje i świadomość ciała. 

Ten tydzień posłuży nam również jako dobry warsztat dla redukcji stresu i praktyki zwiększenia koncentracji poprzez pracę z codziennymi medytacjami i technikami oddechowymi. Poprawa zdolności oddechowej może być szczególnie korzystna w warunkach wysokogórskich, czego będzie można doświadczyć zarówno na stoku jak i podczas pieszych wycieczek. Natomiast wieczorne sesje zadbają o szybszą regeneracje po całym aktywnym dniu w górach, od praktyk pozycji odwróconych po pranayamę i nidra jogę. 

Czeka nas intensywny 20 godzinny i rozwojowy czas na macie!

Zakwaterowanie

Miejscowość: San Cassiano
 

Hotel Ada Residence  położony jest w centrum uroczego miasteczka San Cassiano w Val Badia. W hotelu znajdują się przytulne pokoje typu B&B które posiadają widok na piękne ośnieżone szczyty i zawsze inne kolorowe zachody słońca. 

Mamy dwa rodzaje pokoi. Pokoje typu Conturines A(ok. 30 metrów) zawierają 2 oddzielne łóżka rozkładane z zabudowy i dodatkowo rozkładaną sofę wraz z aneksem kuchennym oraz pokoje typu Fanes B(ok. 28 metrów) z podwójnym łóżkiem i rozkładaną sofą.

Do stoków narciarskich łączących obszar Dolomiti Superski i słynną Sellarondę mamy dosłownie 200 metrów.

Prowadząca

Eli Wierkowska: nauczycielka, reedukatorka i mentorka dobrostanu poprzez pracę z ciałem, umysłem i duszą. Korzystająca z takich holistycznych metod jak joga, techniki oddechowe, medytacja, Medycyna Chińska i Ajurweda. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Indiach, UK, USA, Portugalii i w Polsce ucząc się od najlepszych nauczycieli jogi i mentorów rozwoju osobistego i duchowego przez ostatnie 15 lat. Swoim doświadczeniem od lat dzieli się na warsztatach i wyjazdach oraz na stworzonej przez nią platformie online JOGICZNI(www.eliwierkowska.com/jogiczni), a poza nią dział aktywnie jako mentorka nauczycieli jogi w Polsce i na świecie. 

Plan dnia

Spotykamy się w niedzielę na popołudniowej długiej sesji wprowadzającej do tygodniowego warsztatu. 

Codziennie rano przed śniadaniem czeka nas wspólna energetyczna sesja jogi oraz popołudniu długa regeneracyjna sesja.

Jak się przygotować?

Zadbaj o dobre nastawienie a o resztę zadbamy my 🙂 

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 
1199 Euro/os. z aktywną subskrypcją platformy
1299 Euro/os. bez subskrypcji
Cena zawiera 23% VAT
 
ZAWIERA:
7 x nocleg
6 x śniadanie
12 praktyk jogi w tym 3 warsztaty, łącznie 20 godzin!
W pełni wyposażona sala do zajęć
 
WE WŁASNYM ZAKRESIE:
*Dojazd autem (ok. 1200 km z Warszawy) lub samolotem np. do Wenecji (pomagamy łączyć Was w podgrupy) Na ten moment (10.1.2024)lot z Warszawy do Wenecji kosztuje ok 979 PLN w obie strony.

* Transfer z lotniska w zależności od lotu i ilości osób ok. 100-140 euro, do potwierdzenia przy rezerwacji miejsc

* Tax (lokalna opłata) 21 EUR (7 dni), płatna w hotelu

* Posiłki w ciągu dnia

 
* Ubezpieczenie

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności