Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 8 czerwca 2024!

CYKLE

Mam przyjemność zaprosić Cię na CYKLE czyli kameralną serie warsztatów o świadomej cykliczności kobiet.

Podczas spotkań będziemy odkrywać mądrość i tajemnice cykliczności kobiecej natury, w oparciu o inspiracje wypływającą z wielowymiarowej teorii Pięciu Przemian oraz z siedmioletnich cykli życia kobiety. Ta podróż poznawacza, pozwoli Ci zagłębić tajniki harmonii ciała, umysłu oraz duszy poprzez zrozumienie cykliczności zmian w życiu.

Czerwcowy (8/6) warsztat będzie poświęcony energii LATA, które wiąże się z czerpaniem radości i miłością do samej siebie. 

Podczas warsztatu dowiesz się więcej o: 

  • Praktykach Integracyjnych: zaczynając od medytacji, technik oddechowych, praktyk jogi i sztyki wyrażania siebie. Łącząc teorię z praktyką, która pomaga zbliżyć się do swojej wewnętrznej mądrości i siły.
  • Teorii Pięciu Przemian: poznając fundamentalne zasady chińskiej medycyny, które opisują pięć elementów (drewno, ogień, ziemia, metal i wodę) oraz ich wzajemne relacje w naturze oraz w ludzkim organizmie. Zrozumienie tych elementów pozwala świadomie wykorzystywać ich energię w różnych fazach cyklu życia. 
  • Siedmioletnich Cyklach: odkrywając jak siedmioletnie cykle życia kobiety wpływają na nasze doświadczenie i transformację. Przeanalizujemy jak zmiany hormonalne, emocjonalne i duchowe odzwierciedlają się w tych cyklach oraz jak możemy wykorzystać tę wiedzę do wspierania swojego zdrowia i dobrostanu na co dzień.

Warsztaty są otwarte dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku czy doświadczenia. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia z zakresu jogi czy naturoterapii.  Ważne jest jedynie otwarcie na odkrywanie nowych aspektów swojej cykliczności i gotowość do pracy nad własnym rozwojem.

Biorąc udział w tym kobiecym spotkaniu zagłębisz bezcenną wiedzę o kobiecej cykliczności, odnajdując harmonię i wewnętrzny spokój, siłę i moc. Możesz liczyć na inspirującą atmosferę wsparcia, wiedzy, odkryć i olśnień, które pomogą Ci zbudować głębsze zrozumienie siebie i swojego miejsca we Wszechświecie. 

Dołącz do tej transformacyjnej podróży!

To wszystko w otoczeniu kojącej natury mazowieckiej wsi w okolicach Żabiej Woli pod Warszawą (moim miejscu mocy). W zależności od nastroju pogody będziemy praktykować w domu lub na tarasie.

Prowadząca

Eli Wierkowska: nauczycielka, reedukatorka i mentorka dobrostanu poprzez pracę z ciałem, umysłem i duszą. Korzystająca z takich holistycznych metod jak joga, techniki oddechowe, medytacja, Medycyna Chińska i Ajurweda. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Indiach, UK, USA, Portugalii i w Polsce ucząc się od najlepszych nauczycieli jogi i mentorów rozwoju osobistego i duchowego przez ostatnie 15 lat. Swoim doświadczeniem od lat dzieli się na warsztatach i wyjazdach oraz na stworzonej przez nią platformie online JOGICZNI(www.eliwierkowska.com/jogiczni), a poza nią dział aktywnie jako mentorka nauczycieli jogi w Polsce i na świecie. Obecnie w trakcie pogłębiania nauki jako naturoterapeutka.

Instagram: @eliwierkowska

Plan dnia

10:00 Przyjazd

10:30 Część warsztatowa by Eli

13:30 Celebracyjny brunch by Eli

14:30 Czas na refleksje i pożegnania

Jak się przygotować?

Zadbaj o dobre nastawienie a o resztę zadba Wszechświat 🙂 

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca napisz na maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
W CENIE:
Cenne 3h warsztatów by Eli
Bezcenny wiosenny brunch

Niezapomniany czas, ogrom wiedzy, energia grupy i do działania na co dzień!

WE WŁASNYM ZAKRESIE:
*Dojazd (pomagam łączyć Was w podgrupy)
 
Jeśli barierą jest kwestia kosztów, pisz do nas a spróbujemy poszukać wspólnego rozwiązania.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności