Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat YOGA & Gofry pod Warszawą 21 lipca 2024!

Subskrypcja

Platformy JOGICZNI

daje Ci dostęp 24/7 do internetowego studia jogi stworzonego przez certyfikowaną nauczycielkę i mentorkę Eli Wierkowską, która od 15 lat podąża drogą dobrostanu, zapraszając i Ciebie do codziennych prostych praktyk rozwojowych dla  wzmocnienia ciała, elastyczności umysłu oraz harmonii i spokoju serca.

JOGICZNI - dlaczego warto?

Członkostwo to nie tylko dostęp do obszernej biblioteki praktyk jogi na macie, ale również nauka praktyki poza matą, to również miejsce do budowania najważniejszej więzi, czyli więzi ze sobą, to społeczność inspirujących osób oraz szereg narzędzi do rozwoju osobistego i duchowego. To bezpieczna przestrzeń do zwolnienia i zaopiekowania się sobą w dowolnym czasie i miejscu na świecie.

Dla
każdego

Masz
wybór

Społeczność
JOGICZNI

Dzięki subskrypcji platformy JOGICZNI uzyskujesz dostęp do obszernej biblioteki praktyk dla ciała, umysłu i ducha bez reklam i rozpraszaczy.

Na ten moment na platformie znajdziesz ponad 180 sesji, które co miesiąc są selekcjonowane i odpowiednio dobierane aby było Ci wygodnie praktykować!

Każdy miesiąc związany jest z wartościowym tematem przewodnim do którego przygotowany jest kalendarz praktyk, który pozwoli Ci zadbać o mobilizacje w regularnych spotkaniach ze sobą na macie.

Tworzona przez trzy lata wyjątkowa kolekcja praktyk jogi, technik oddechowych i medytacji prowadzonych w różnych nurtach, o różnych poziomach zaawansowania i czasie trwania oraz wykładów na temat holistycznego życia w dobrostanie

Dodatkowo w ramach subskrypcji masz dostęp do tematycznych kolekcji wraz z kalendarzem praktyk i materiałami z cennymi wskazówkami.

Materiały do pracy rozwojowej przygotowane są w formie do pobrania.

Na platformie znajdziesz wygodną wyszukiwarkę praktyk aby dobrać sesje do swoich potrzeb i możliwości oraz opcje dodawania swoich ulubionych sesji, do których możesz wrócić w dowolnym momencie.

Będąc częścią społeczności JOGICZNI obowiązują Cię cenne rabaty na webinary, kursy online, sesje live oraz warsztaty wyjazdowe.

 

Logo JOGICZNI pozwoli Ci szybko dotrzeć na platformę do zakładki MOJE KONTO w której znajdziesz dostęp do platformy, do kolekcji oraz do zakupionych kursów online.

JOGICZNI gdziekolwiek jesteś

Praktykuj gdziekolwiek jesteś!

Członkostwo w społeczności JOGICZNI to przestrzeń, w której możesz poznawać bliżej siebie poprzez praktykę dla ciała, umysłu i duszy.

Dostęp do społeczności JOGICZNI możesz uzyskać gdziekolwiek jesteś, w zaciszu swojego domu czy w podróży. Korzystając z laptopa, telefonu lub tabletu. Pamiętaj, że nic nie musi Cię ograniczać, aby zrobić coś dobrego dla siebie.

JOGICZNI na macie

Opinie

Wybierz swój wariant subskrypcji:

SPECJALNA CENA!
Subskrypcja
odnawialna

266 zł

/ 3 miesiące

W tej cenie otrzymujesz dostęp do bogatej biblioteki wyselekcjonowanych ponad 200 praktyk na platformie JOGICZNI oraz:

Subskrypcja
odnawialna

108 zł

/ 1 miesiąc

W tej cenie otrzymujesz dostęp do bogatej biblioteki wyselekcjonowanych ponad 200 praktyk na platformie JOGICZNI oraz:

Bezpieczne płatności obsługuje:

PayU
PayPal

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności