Nowa praktyka BREATHE & FLOW już od 12.1! Przejdź do społeczności JOGICZNI lub DOŁĄCZ teraz.

Subskrypcja

Dołącz do JOGICZNYCH

Dzięki subskrypcji platformy JOGICZNI uzyskujesz dostęp do regularnych, niepublikowanych wcześniej filmów w duchu YOGA by Eli. To także dostęp do wyjątkowej kolekcji praktyk jogi, oddechu i medytacji o różnych poziomach zaawansowania i czasie.

Spotkajmy się razem na macie, gdziekolwiek teraz jesteś.

Bezpłatny dostęp
przez 24H

0zł

0 zł / 24 godziny
po tym czasie 19,99 zł/miesiąc

My też lubimy wcześniej sprawdzić!

Zaloguj się i przez 24h skorzystaj z wybranej praktyki. Wśród nich znajdziesz między innymi:

Subskrypcja
miesięczna

19,99zł

/ miesiąc

W tej cenie otrzymujesz dostęp do wszystkich wcześniejszych praktyk na platformie JOGICZNI, a w każdym miesiącu dodatkowo:

Subskrypcja
kwartalna

49,99zł

/ 3 miesiące

W tej cenie otrzymujesz dostęp do wszystkich wcześniejszych praktyk na platformie JOGICZNI, a w każdym kwartale dodatkowo:

Chcesz podarować komuś dostęp do platformy?

Odtwórz wideo

JOGICZNI - dlaczego warto?

Członkostwo to nie tylko praktyka jogi na macie, ale praktyka poza matą, to również miejsce do budowania najważniejszej więzi, czyli więzi ze sobą, to społeczność inspirujących osób oraz szereg narzędzi do rozwoju osobistego. To bezpieczna przestrzeń do zwolnienia i zaopiekowania się sobą.

Dla
każdego

Masz
wybór

Społeczność
JOGICZNI

JOGICZNI gdziekolwiek jesteś

Praktykuj gdziekolwiek jesteś!

Członkostwo w społeczności JOGICZNI to przestrzeń, w której możesz poznawać bliżej siebie poprzez praktykę dla ciała, umysłu i duszy.

Dostęp do społeczności JOGICZNI możesz uzyskać gdziekolwiek jesteś, w zaciszu swojego domu czy w podróży. Korzystając z laptopa, telefonu lub tabletu. Pamiętaj, że nic nie musi Cię ograniczać, aby zrobić coś dobrego dla siebie.

Bezpieczne płatności obsługuje:

PayU
PayPal

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności