Nowa oferta subskrypcji JOGICZNI już czeka na Ciebie!

To już 10 edycja warsztatu WIOSENNA ODNOWA 7-10.03 w Domu Łowyń.

Wyjazdy jogowe

Wyjazdy z jogą

Wyrusz w podróż aby nakarmić swoją duszę

Łączę wieloletnie doświadczenie w planowaniu wydarzeń z pasją do jogi. Regularnie organizuje warsztaty i wyjazdy rozwojowe w Polsce i na świecie. Skupiam się na konkretnych zagadnieniach, dotyczących praktyki jogi, oddechu, uważności, zdrowia, odżywiania i szeroko rozumianego rozwoju. Organizuje je w duchu holistycznego podejścia do życia, we współpracy z inspirującymi, bliskimi mi osobami w nietuzinkowych i pięknym otoczeniu. Bo otoczenie ma dla mnie ogromne znaczenie.

Więcej informacji o Jogicznych wyjazdach znajdziesz na FACEBOOKU.

Wyjazdy jogowe w Polsce i na świecie

Najbliższe wydarzenia

Warsztaty i wyjazdy jogowe w Polsce

Odkryj siebie wśród polskiej natury

Czasem wystarczy kilka dni, by poczuć się lepiej. Dlatego organizuję wyjazdy na ukochaną Warmię, Mazury, Suwalszczyznę, nad polskie morze i w góry, ale też szybkie wypady na mazowiecką wieś.

W otoczeniu piękna łatwiej skupić się na praktyce i uspokoić natrętne myśli o codzienności. Organizując wyjazdy zawsze wybieram miejsca, które słyną z dbałości o szczegóły. 

Dwa razy do roku zachęcam wszystkich do detoksów – jogicznych i kulinarnych wydarzeń, na które sama czekam z utęsknieniem. Podążając za wskazówkami Matki Natury, wiosną i jesienią zapraszam chętnych w podróż pełną oczyszczenia. Przez kilka spokojnych dni zagłębiamy się w roślinne odżywianie, oczyszczającą praktykę jogi i medytację. Czas spędzony offline pomaga odkryć prawdziwe potrzeby ciała i ducha.

wyjazdy joga Polska
warsztaty joga świat

Warsztaty i wyjazdy jogowe na świecie

Rozkoszuj się urokami pięknych miejsc na świecie

Nieustannie poszukuję miejsc, które inspirują mnie do pogłębiania praktyki jogi. Nawet na wakacjach rozglądam się za misternie wykończonymi salami do jogi, lokalnymi rytuałami piękna czy przestrzenią do pracy.

Do tej pory udało mi się spełnić marzenia o wyjazdowych warsztatach na Bali, greckiej wyspie Lemnos, włoskiej Sardynii, we Francji, w Maroko, Dolomitach i Alpach.

Jeśli jakiekolwiek miejsce uzdrawia swoim pięknem, zapisuje je w specjalnym notesie. Łącząc energię, moc i magię tej przestrzeni z praktyką jogi, okazuje się, że nie ma rzeczy niemożliwych – ani na macie, ani w życiu. Wyprawy z jogą to kuracja dla ciała i umysłu, dzięki której inwestujemy we własny rozwój.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności