Warsztat ESENCJA 23-26 maja na Mazurach

ESENCJA

W malowniczych okolicach Mazur, w objęciach przyrody, rozkwitać będzie niezwykła podróż odkrywania ESENCJI ŻYCIA podczas naszego czterodniowego kobiecego warsztatu rozwojowego.

Zapraszamy do wspólnej głębokiej podróży, gdzie dzięki wielowymiarowej praktyce jogi, pracy z Energią Kobiet i  tworzeniu kwiatowych esencji, poszukamy harmonii, mądrości i pełni kobiecej mocy.

Doświadczając Rozkwitu Wewnętrznej Mądrości poprzez:

Pracę z Ciałem: Poprzez praktykę jogi, zanurzymy się w esencji naszego ciała, odkrywając jego siłę, elastyczność i zdolność do uzdrawiania. Ćwiczenia dostosowane do kobiecej fizjologii pomogą nam w budowaniu więzi z własnym ciałem oraz w harmonizowaniu energii, prowadząc do zwiększenia świadomości cielesnej i zrównoważenia emocjonalnego.


Kobiecą Moc i Cykliczność: Przypomnimy sobie tajemnice cykliczności życia kobiecego, podkreślając piękno i moc każdego etapu. Przez praktykę zgłębimy naturalne rytmy i energie płynące w naszym ciele, umożliwiając harmonijną synchronizację z cyklami natury i życia.


Pracę z Energią: Nauczymy się wykorzystywać energetyczną moc do uzdrawiania i oczyszczania naszego ciała, umysłu i ducha. Będziemy przywracać równowagę i wzmacniać naszą kobiecą siłę życiową.


Energetyczne Kody Kwiatów czyli Esencje Harmonii i Koherencji: Poznamy tajniki kwiatowych esencji, które oferują subtelne wsparcie w naszej podróży do równowagi i wewnętrznego uzdrowienia. Poprzez praktykę z energetycznymi kodami kwiatów, otworzymy się na mądrość natury, pozwalając naszej esencji kwitnąć w pełni.


Dołącz do nas w podróży odkrywania esencji życia, kobiecości i mądrości, otoczonej pięknem oraz energią natury.

Wspólnie zanurzymy się w głębi naszego istnienia, budując więź z własnym ciałem, otwierając się na cykliczność życia i czerpiąc z mocy energoterapii i kwiatowych esencji.

Miejsce

NATURA I RELAKS
Pokoje dwuosobowe/trzyosobowe w starym i nowym Mazurze oraz w Stodole.
*Minimalna ilość – 14 osób.
 
ADRES
http://kwietnelaki.pl

Harmonogram

czwartek 23 maja

15:00 Przyjazd 

16:00 Warsztaty by Eli

18.00 Odżywcza kolacja

20:00 Otwierający Krąg

piątek 24 maja

7:00 Warsztaty by Eli

9:00 Odżywcze śniadanie

11:00 Warsztaty: Energetyczne Kody Kwiatów by Kasia

13:00 Odżywczy obiad 

Spacer

16:00 Warsztaty by Eli

18:00 Odżywcza kolacja

19:00 Warsztaty: Praca z Energią by Kasia

sobota 25 maja

7:00 Warsztaty by Eli

9:00 Odżywcze śniadanie

11:00 Warsztaty: Energetyczne Kody Kwiatów by Kasia

13:00 Odżywczy obiad 

Spacer

16:00 Warsztaty by Eli

18:00 Odżywcza kolacja

19:00 Warsztaty: Praca z Energią by Kasia

niedziela 26 maja

7:00 Warsztaty by Eli

9:00 Odżywcze śniadanie

Spacer

11:00 Warsztaty by Kasia

13:00  Odżywczy obiad

Pożegnalny Krąg i powroty

* plan warsztatów może ulec małym zmianom.

Prowadzące

członkostwo jogi online

Eli Wierkowska

Nauczycielka, reedukatorka i mentorka dobrostanu poprzez pracę z ciałem, umysłem i duszą. Korzystająca z takich holistycznych metod jak joga, techniki oddechowe, medytacja, Medycyna Chińska i Ajurweda.

Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Indiach, UK, USA, Portugalii i w Polsce ucząc się od najlepszych nauczycieli jogi i mentorów rozwoju osobistego i duchowego przez ostatnie 15 lat. Swoim doświadczeniem od lat dzieli się na warsztatach i wyjazdach oraz na stworzonej przez nią platformie online JOGICZNI www.eliwierkowska.com, a poza nią dział aktywnie jako mentorka nauczycieli jogi w Polsce i na świecie. Obecnie w trakcie pogłębiania nauki jako naturoterapeutka.

Instagram @eliwierkowska

Kasia Witak

Energoterapia to nowoczesna technologia transformacji wszystkich obszarów życia – od zdrowia fizycznego, emocjonalnego i mentalnego do związków, kariery, powodzenia oraz duchowości. Identyfikacja i transformacja ograniczających systemów przekonań i struktur energetycznych odbywa się na poziomie Energii – tam, gdzie powstają wszystkie zaburzenia. 

Praca z Energią to dla Kasi styl życia, potężne narzędzie kształtowania rzeczywistości, budowania siebie i świata.

Kasia jest certyfikowaną Naturoterapeutką i Energoterapeutką. Jest zielarzem – fitoterapeutką, aromaterapeutką i hortiterapeutką. Ukończyła kursy biomasażu, masażu relaksacyjnego i terapii kranio-sakralnej. Jest Kundalini Reiki Master Teacher oraz Usui Reiki stopień – Shoden oraz certyfikowaną terapeutką Kodu Emocji oraz trenerem Mindfulness.

Instagram @katarzynawitaktherapy

Jak się przygotować?

Nie potrzebujesz nic oprócz chęci i dobrego nastawienia 🙂

Daj nam znać o swoim stanie zdrowia, praktyce oraz czy potrzebujesz wsparcia odnośnie dojazdu na miejsce.

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zawiera: 
– nocleg w Kwietnych Łąkach (3 noce)
– posiłki wegetariańskie(śniadanie, przekąska, obiady i kolacja) + napoje 
– warsztaty by Eli
– warsztaty by Kasia
 
Dojazd we własnym zakresie ale pomagamy łączyć chętnych w podgrupy 🙂
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności