Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 22 czerwca 2024!

Energia & Human Design

Mamy przyjemność zaprosić cię na niezwykły warsztat ENERGIA & HUMAN DESIGN gdzie będziesz mieć okazję do doświadczyć nowych narzędzi rozwojowych, dla życia bliżej siebie.

Human Design to system, który pomaga nazwać to co w nas wyjątkowe. Na podstawie godziny i daty urodzenia otrzymujemy graf, który jest naszą indywidualna mapą do spełnionego życia. Graf pokazuje nam naszą moc i talenty, a także daje drogowskazy jak podążać naszą własną drogą. Na warsztatach dowiesz się jak zarządzać swoją energią by mieć jej więcej i podejmować decyzje w zgodzie ze sobą. Dzięki temu twoje talenty będą mogły wybrzmieć, a Ty poczujesz, że żyjesz swoim własnym wyjątkowym życiem. Wyjaśnię Ci co możesz odczytać z grafu Human Design i omówimy poszczególne typy i ich strategie. Zrozumiesz też jaki jest Twój sposób podejmowania decyzji i dlaczego tak trudno jest czasem podjąć ją w zgodzie ze sobą. Dzięki konkretnym narzędziom będziesz mogła od razu rozpocząć swój eksperyment. Ta wiedza pomoże Ci nie tylko lepiej zrozumieć siebie, ale i twoje relacje z bliskimi.
 Jeśli chcesz by Zuza na warsztatach odniosła się do Twojego grafu wyślij proszę swoją godzinę, datę i miejsce urodzenia, przy zapisie na warsztaty. 

To wszystko w otoczeniu kojącej natury mazowieckiej wsi w okolicach Żabiej Woli pod Warszawą (miejscu mocy Eli).

JOGA KUNDALINI

W praktykach jogicznych energia Kundalini jest najwyższą energią siły życiowej. Jest źródłem naszej twórczej mocy, duchowych darów i boskiej kobiecej energii.

Praktykowanie Jogi Kundalini służy jako narzędzie do poszerzania świadomości i osiągania stanu lekkości, radości i bezgranicznej miłości.

Yogi Bhajan wprowadził Kundalini do naszej zachodniej kultury i przekształcił ją w piękną praktykę ze starożytną wiedzą i nowoczesną praktycznością, jaką jest dzisiaj, czyniąc ją dostępną dla wszystkich.

Podczas warsztatów będziemy praktykować wybrane energetyczne krije, medytacje i pracę z oddechem, aby podnieść swoją wibracje a tym samym obudzić świat. 

Prowadzące

Eli Wierkowska: nauczycielka, reedukatorka i mentorka dobrostanu poprzez pracę z ciałem, umysłem i duszą. Korzystająca z takich holistycznych metod jak joga, techniki oddechowe, medytacja, Medycyna Chińska i Ajurweda. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Indiach, UK, USA, Portugalii i w Polsce ucząc się od najlepszych nauczycieli jogi i mentorów rozwoju osobistego i duchowego przez ostatnie 15 lat. Swoim doświadczeniem od lat dzieli się na warsztatach i wyjazdach oraz na stworzonej przez nią platformie online JOGICZNI(www.eliwierkowska.com/jogiczni), a poza nią dział aktywnie jako mentorka nauczycieli jogi w Polsce i na świecie. Obecnie w trakcie pogłębiania nauki jako naturoterapeutka.

Instagram: @eliwierkowska

Zuza Kernbach jest Manifestującą Generatorką 2/4. Jest operatorką filmową oraz ekspertką analizy Human Design. System Human Design studiowała u Katie Irvin i Anni Rybaczyńskiej. Dzięki swojej wiedzy i wrażliwości Zuza pomaga innym odkrywać ich indywidualną moc. Analizując graf proponuje konkretne narzędzia pozwalające lepiej zarządzać swoją energią i pokazuje jak wykorzystać swój wyjątkowy potencjał. Oprócz indywidualnych spotkań i warsztatów Zuza pracuje też z rodzicami by umieli wesprzeć swoje dzieci w rozwoju zgodnym z ich wyjątkowym projektem.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.humandesignkid.com 

Instagram: @ czas_na_human_design

Plan dnia

10:00 Część warsztatowa by Eli

12:30 Letni roślinny brunch by Eli

13:30 Część warsztatowa by Zuza

16:30 Czas na refleksje i pożegnania

Jak się przygotować?

Zadbaj o dobre nastawienie a o resztę zadbamy my 🙂 

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 
549 zł brutto dla osób z aktywną subskrypcją platformy JOGICZNI

649 zł brutto bez subskrypcji

W CENIE:
Cenne 5h warsztatów i wymiany doświadczeń by Eli & Zuza,
Odżywienie i natura,

Niezapomniany czas, ogrom wiedzy, energia grupy i do działania na co dzień!

WE WŁASNYM ZAKRESIE:
*Dojazd (pomagamy łączyć Was w podgrupy)
 
Jeśli barierą jest kwestia kosztów, pisz do nas a spróbujemy poszukać wspólnego rozwiązania.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności