Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 22 czerwca 2024!

Joga & celebrowanie

Mamy przyjemność zaprosić cię na wyjątkowy warsztat, gdzie wspólnie będziemy celebrować czyli praktykować lato i to że możemy wspólnie spędzić niedzielę na macie oraz poza matą a to już wielki luksus, jakiego możemy doświadczać!

Celebracja (z łac. celebrare ) oznacza uczęszczać, praktykować, powtarzać, sławić – ceremonialnie, uroczyście, z namaszczeniem. Dlatego mamy co robić w niedzielę 3.9! To będzie ostatnie spotkanie w tym sezonie.

Dwugodzinna praktyka YOGA by Eli będzie uwzględniała jogiczny kalendarz cykliczny a wraz z nim takie grupy pozycji jak skłony do przodu i skręty oraz wygięcia do tyłu i balanse dla wprowadzenia dużej dawki harmonii dla ciała i umysłu. Oczywiście nie zabraknie pracy z oddechem i kontemplacją w naturze bo spotykamy się w otoczeniu mazowieckiej wsi w okolicach Żabiej Woli pod Warszawą (miejscu mocy Eli).

Wisienką na torcie będzie roślinny brunch, z pysznym ciastem, aromatyczną kawą, naparami ziołowymi i lokalnymi przysmakami z ogródka.

YOGA by Eli

Joga to praktyka czyli celebracja życia, która podróżuje z myśli, uczucia lub intencji do ruchu w ciele i kieruje nas do wolności. Opierając się na naukach Ajurwedy, która mówi że Wszechświat składa się z pięciu wielkich elementów, takich jak: powietrze, woda, ognień, ziemia i przestrzeń. Te elementy oferują swoje własne cechy naszemu życiu i są podstawą naszego połączenia z otaczającymi nas światem.

Tych pięć składników jest częścią naszego codziennego życia i składa się na wszystko, co robimy. Więc doświadczymy celebracji wszystkich elementów życia!

Prowadząca

Eli Wierkowska: nauczycielka, reedukatorka i mentorka dobrostanu poprzez pracę z ciałem, umysłem i duszą. Korzystająca z takich holistycznych metod jak joga, techniki oddechowe, medytacja, Medycyna Chińska i Ajurweda. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Indiach, UK, USA, Portugalii i w Polsce ucząc się od najlepszych nauczycieli jogi i mentorów rozwoju osobistego i duchowego przez ostatnie 15 lat. Swoim doświadczeniem od lat dzieli się na warsztatach i wyjazdach oraz na stworzonej przez nią platformie online JOGICZNI(www.eliwierkowska.com/jogiczni), a poza nią dział aktywnie jako mentorka nauczycieli jogi w Polsce i na świecie. Obecnie w trakcie pogłębiania nauki jako naturoterapeutka.

Instagram: @eliwierkowska

Plan dnia

10:00 Część warsztatowa by Eli

12:30 Letni roślinny brunch by Eli, rozmowy, łapanie promieni słońca(pogoda jest już zamówiona!), relaks pod błękitnym niebiem i zbieranie jabłek jako gift pack 😀

14:00 Czas na refleksje i pożegnania

Jak się przygotować?

Zadbaj o dobre nastawienie a o resztę zadbamy my 🙂 

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 

260 zł brutto, dla osób z aktywną subskrypcją platformy JOGICZNI

330 zł brutto, dla osób bez subskrypcji platformy JOGICZNI www.eliwierkowska.com/subskrypcja/

W CENIE:
Cenne 2h warsztatów i wymiany doświadczeń by Eli & Stanisław,
Odżywienie i natura,

Niezapomniany czas, ogrom wiedzy, energia grupy i do działania na co dzień!

WE WŁASNYM ZAKRESIE:
*Dojazd (pomagamy łączyć Was w podgrupy)
 
Jeśli barierą jest kwestia kosztów, pisz do nas a spróbujemy poszukać wspólnego rozwiązania.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności