Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 22 czerwca 2024!

Subskrypcja

Dołącz do społeczności JOGICZNI

Dzięki subskrypcji platformy JOGICZNI uzyskujesz dostęp do regularnych, niepublikowanych wcześniej filmów w duchu YOGA by Eli. To wyjątkowa kolekcja praktyk jogi, technik oddechowych i medytacji prowadzonych w różnym nurcie, o różnych poziomach zaawansowania i czasie trwania oraz wykładów na temat holistycznego życia w dobrostanie. Na ten moment na platformie jest już ponad kilkadziesiąt sesji, które co miesiąc są selekcjonowane i odpowiednio dobierane aby było Ci wygodnie praktykować!

Każdy miesiąc związany jest z tematem przewodnim do którego przygotowany jest kalendarz praktyk, który pozwoli Ci zadbać o mobilizacje w regularnych spotkaniach ze sobą.

Dodatkowo w ramach subskrypcji masz dostęp do tematycznych kolekcji np. relaksacji z kalendarzem praktyk , cennymi wskazówkami i notatnikiem dla pracy wewnętrznej.

Będąc częścią społeczności JOGICZNI obowiązują Cię cenne rabaty na webinary, kursy online oraz warsztaty wyjazdowe.

*Przy zakupie subskrypcji odnawialnej ( czyli automatycznej płatności) potrzebujesz podać  numer karty, natomiast przy zakupie subskrypcji nieodnawialnej nie podajesz numeru karty i kupujesz dostęp jednorazowo na 6 miesięcy(ta opcja ważna jest do 30.6.2023).

Cała oferta ważna jest do 31.12.2023.

Logo JOGICZNI pozwoli Ci szybko dotrzeć na platformę do zakładki MOJE KONTO w której znajdziesz dostęp do platformy, do kolekcji oraz do zakupionych kursów online. 

Bezpłatny dostęp
przez 24H

0zł

0 zł / 24 godziny
po tym czasie 108 zł/miesiąc

My też lubimy wcześniej sprawdzić!

Zaloguj się i przez 24h przejrzyj porządnie platformę, skorzystaj z praktyki, która do Ciebie przemówi i zapytaj siebie czy chcesz podróżować w głąb siebie z troską i uważnością.

Wśród praktyk znajdziesz między innymi:

Subskrypcja
odnawialna

108 zł

/ 1 miesiąc

W tej cenie otrzymujesz dostęp do biblioteki wyselekcjonowanych kilkudziesięciu praktyk na platformie JOGICZNI, a w każdym miesiącu dodatkowo:

Subskrypcja
odnawialna

288 zł

/ 3 miesiące (-12,5% czyli 96 zł miesiąc)

W tej cenie otrzymujesz dostęp do biblioteki  wyselekcjonowanych kilkudziesięciu praktyk na platformie JOGICZNI, a w każdym miesiącu dodatkowo:

Subskrypcja nieodnawialna

444 zł

528 zł

/ 6 miesięcy (-32% czyli 74 zł miesiąc)

W tej cenie otrzymujesz dostęp do biblioteki wyselekcjonowanych kilkudziesięciu  praktyk na platformie JOGICZNI, a w każdym miesiącu dodatkowo:

Chcesz podarować komuś bliskiemu dostęp do platformy?

Odtwórz wideo

JOGICZNI - dlaczego warto?

Członkostwo to nie tylko praktyka jogi na macie, ale praktyka poza matą, to również miejsce do budowania najważniejszej więzi, czyli więzi ze sobą, to społeczność inspirujących osób oraz szereg narzędzi do rozwoju osobistego. To bezpieczna przestrzeń do zwolnienia i zaopiekowania się sobą.

Dla
każdego

Masz
wybór

Społeczność
JOGICZNI

JOGICZNI gdziekolwiek jesteś

Praktykuj gdziekolwiek jesteś!

Członkostwo w społeczności JOGICZNI to przestrzeń, w której możesz poznawać bliżej siebie poprzez praktykę dla ciała, umysłu i duszy.

Dostęp do społeczności JOGICZNI możesz uzyskać gdziekolwiek jesteś, w zaciszu swojego domu czy w podróży. Korzystając z laptopa, telefonu lub tabletu. Pamiętaj, że nic nie musi Cię ograniczać, aby zrobić coś dobrego dla siebie.

JOGICZNI na macie

Wasze opinie

Bezpieczne płatności obsługuje:

PayU
PayPal

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności