Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 8 czerwca 2024!

KURS DIY ONLINE

ODNOWA

Dłuższe wiosenne dni przynoszą więcej światła, słońca i dają możliwość odradzenia dla otaczającej nas natury. Może być to dobry sezon, gdzie otwieramy się na świeże, jasne spojrzenie na życie, wyłaniając się z cichej, wewnętrznej energii zimy.

Jednak może być i tak że wiosna wywołuje alergie, problemy z zatokami, przeziębienia, migreny, problemy z trawieniem, drażliwość, większy stres, depresję i intensywność przewlekłych schorzeń. Na stany psychiczne, emocjonalne i zdrowie fizyczne wpływają i zmieniają się wraz z cyklami natury.

Tradycyjna Medycyna Chińska, licząca tysiące lat, jest wiarygodnym systemem zdrowotnym i holistyczną medycyną. Jej teoria pięciu przemian zapewnia dobre zrozumienie tego, jak natura i ciało są ściśle połączone,  odzwierciedlając się nawzajem. TCM wiąże każdą porę roku z określonymi organami w ciele i odpowiadającymi im m.in emocjami. Zrozumienie cykli natury może pomóc Ci być zdrowszym, szczęśliwszym, bardziej zadowolonym oraz spełnionym.

Wątroba i pęcherzyk żółciowy korelują z sezonem wiosennym i przemianą drzewa. Oba narządy są dość aktywne w procesie oczyszczania i naprawy. Dlatego, wiosna to idealny czas na wielopłaszczyznową ODNOWĘ, ponieważ ta pora roku jest synonimem symboliki odrodzenia i nowego życia.

Ten kurs jest świetną okazją do uporządkowania sposobu odżywiania oraz poruszenia energii poprzez regularną praktykę dla ciała, umysłu oraz duszy.

Daje również praktyczne narzędzie do przyjrzenia się i namierzenia rzeczy, które wymknęły się spod kontroli, jak np. nawyki, które zbytnio się rozpanoszyły na co dzień oraz sprawdzone sposoby powracania na świadomą drogę wewnętrznego dobrostanu.

Kuracja ODNOWA jest trochę jak reset, jeśli tylko dasz sobie czas, przestrzeń i świadomie się w nią zaangażujesz.

KURS
WIOSENNEJ ODNOWY

niższe ceny jeszcze przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

399 zł

/ cena standardowa

333 zł

/ cena dla JOGICZNYCH

W tej cenie otrzymujesz dostęp do 

Chcesz podarować komuś bliskiemu dostęp do platformy?

Odtwórz wideo

ODNOWA - dlaczego warto?

Jeśli się zastanawiasz to wiedz, że ten program jest;

Dla
każdego

Dla
zdrowia

Dla
dobrego samopoczucia

JOGICZNI gdziekolwiek jesteś

Dbaj o siebie gdziekolwiek tylko jesteś!

Do kursu DIY potrzebujesz odrobinę czasu, przestrzeni, wewnętrznego zaangażowania i chęci dla podróżowania wgłąb siebie poprzez praktykę dla ciała, umysłu oraz duszy.

Dostęp do kursu otrzymujesz do 20 czerwca 2022. Materiały w postaci pdf możesz pobrać na zawsze. 

Bezpieczne płatności obsługuje:

PayU
PayPal

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności