Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat YOGA & Gofry pod Warszawą 21 lipca 2024!

ODNOWA YOGA by Eli

YOGA + MEDYTACJA + DETOX + NATURA + OFFLINE

Czas wiosenny jest idealny na nasze wewnętrzne oczyszczanie ducha i ciała w Domu Łowyń na Pojezierzu Międzychodzko-Sierakowskie, które bywa nazywane krainą stu jezior 
23 do 27 marca (środa-niedziela).

W ciągu tych kilku dni oprócz intensywnej praktyki jogi skoncentrujemy się na odżywianiu -> uzupełnimy witaminy i minerały przed nadchodzącą wiosną. Wszystkie posiłki będą sycące i rozgrzewające: warzywa korzeniowe, kasze, pieczone owoce… Dodatkowo będą napary oczyszczające nasz organizm z toksyn.
Odpowiednio przygotowana dieta, dobrany zestaw asan, techniki oddechowe i spacery medytacyjne poprawią funkcjonowanie wszystkich narządów wewnętrznych, oczyszczą organizm z toksyn, dodadzą sił witalnych na wiosenne dni. Ciało stanie się lekkie i pełne energii, a umysł spokojny.

Celem detoxu jest odtruwanie, oczyszczanie oraz wzmocnienie organizmu a co za tym idzie nas samych:D
Ponieważ większość z nas często w życiu codziennym zapomina o zdrowym, pełnowartościowym odżywianiu nagła zmiana diety powodować może chwilowe osłabienie, bóle głowy, nudności czy stany podgorączkowe. Na szczęście szybko mijają takie procesy oczyszczania i wtedy zauważamy już tylko poprawę naszego samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Aby zmiana diety nie była dla nas zbyt dużym szokiem, kilkanaście dni przed wyjazdem każdy z Was dostanie mailem informację jak należy się do niej przygotować. Z jakich składników należy zrezygnować z dotychczasowej diety, aby oczyszczanie odbyło się w możliwie łagodnej formie. Już po kilku dniach odżywczej diety zauważycie przypływ witalności i energii, zwiększoną odporność organizmu, poprawa snu i przemiany materii. 

Mam również nadzieję, że ten czas zdrowego odżywiania będzie dla Was tylko początkiem do dalszej pracy. I zdrowy tryb życia na stałe zawita u Was na co dzień:D

To idealny czas, gdzie dzięki praktyce asan i technik oddechowych przejść proces oczyszczania ciała. Odpowiednie asany wzmocnią procesy trawienne i oczyszczające, które finalnie naładują dobrą energią całe ciała i umysły na czas nadchodzącej wiosny! W wolnych chwilach będziemy wygrzewać się w pięknym otoczeniu Domu Łowyń, popijając herbatę i zioła w miłym towarzystwie rozmawiając lub grając w planszówki albo jak tylko pogoda dopisze spacerować okolicznymi lasami…

Pokażemy Wam jak sukcesywnie wprowadzać elementy praktyki i zdrowych nawyków do życia codziennego i cieszyć się dobrą energią każdego dnia.

Na warsztat z jogą zapraszam zarówno początkujących jak i już praktykujących.

Miejsce

NATURA I RELAKS
Domu Łowyń to miejsce które powstało z potrzeby serca, naszych przyjaciół Agnieszki i Piotra. Więcej znajdziecie na stronie http://www.domlowyn.pl

DETOX FOOD by Aga
Aga przygotuje dla Nas posiłki pełne ziół i kiszonek, oparte o mądrość medycyny wschodu. Na stole pojawi się congee czyli wytrawny kleik ryżowy, pieczone warzywa czy orientalne zupy kremy, po to by przygotować organizm na zimę.

Harmonogram

środa 23 marca:
17:00–18:30 sesja asan regeneracyjnych, medytacji i technik oddechowych
18:30 rozgrzewająca zupa
Spotkanie informacyjne i wieczorne rozmowy joginów;)

czwartek/sobota 24-26 marca:
6:30 praktyka własna
7:30-9:00 energetyczna sesja jogi, medytacji i technik oddechowych
9:00 śniadanie
10:00 spacer medytacyjny
czas wolny
12:30 zakwas buraczany
13:00 obiad
czas wolny
16:00-18:00 sesja asan regeneracyjnych, medytacji i technik oddechowych
18:00 rozgrzewająca zupa
………. wieczorne rozmowy joginów, wykład o holistycznym sposobie odżywiania opartym na medycynie chińskiej „co dalej po detoksie” 

niedziela 27 marca:
6:30 praktyka własna
7:30-9:30 energetyczna sesja jogi, medytacji i technik oddechowych
9:30 śniadanie
10:30 spacer medytacyjny
12:00 zakwas buraczany
12:30 obiad
Czas na powroty 
* plan warsztatów może ulec małym zmianom.

Prowadząca

Eli Wierkowska

Na co dzień tworzy bezpieczną przestrzeń w której uważność jest jej drogowskazem. Miała okazje uczyć się u genialnych nauczycieli w Polsce, Indiach, Anglii, USA, Hiszpanii, Portugalii, itd. Praktykowałam takimi metodami jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga, Acro, Rocket Yoga, Tantra i Kundalini Yoga. Ukończyła kursy masażu opartego na meridianach oraz terapeutyczny masaż punktów spustowych jak i trening jogi śmiechem. Często łączy praktykę z holistycznymi założeniami Medycyny Chińskiej i Ajurwedy. Każdy z tych etapów był bardzo ważny, miał większy lub mniejszy wpływ na jej dzisiejsze podejście do nauczania. 
 
Styl nauczania Eli jest pewnego rodzaju ewoluującą hybrydą, łączy doświadczenia praktyki własnej z wiedzą zdobytą podczas uczenia się od innych nauczycieli. To wszystko nie zapominając o dużej dawce radości, wolności na macie i poza matą!

Jak się przygotować?

Zapakuj wygodne ubranie i dobre nastawienie!

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 
1799 zł/dla osób z aktywną subskrypcją JOGICZNI (obowiązuje w dniu wpłaty zadatku).
1999 zł/dla osób bez subskrypcji JOGICZNI
CENA ZAWIERA: 
– nocleg w Domu Łowyń (4 noce)
– sycące posiłki wegetariańskie i napoje
– dużo praktyki dla ciała, umysłu i serca
+ gwarantowana dobra energia dla ducha i ciała!
 
Dojazd we własnym zakresie.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności