Warsztat ESENCJA 23-26 maja na Mazurach

Smaki & odwaga

Mamy przyjemność zaprosić cię na wyjątkowy warsztat, gdzie wspólnie połączymy nasze ulubione obszary – karmienia dobrem innych.

Pokażemy że wejście na jakąkolwiek ścieżkę rozwoju i transformacji na macie lub poza matą wymaga ogromnej odwagi i wrażliwości.

Bo zasadnicza rola odwagi w praktyce jogi zwanej życiem, polega na chęci odkrywania i odczuwania tego, co można nazwać wachlarzem wszelkich doświadczeń. Co na początku często wiąże się z uwolnieniem lęku, który blokuje odczuwanie oraz usunięciem zalegających w ciele emocji i stopniowe uwalnianie się od tych barier rozwoju. 

Natomiast w kuchni jak i w życiu dotkniemy łączenia smaków i tego jak zbudować w sobie odwagę do ich łączenia oraz do samodzielności w ich tworzeniu.

To wszystko w otoczeniu kojącej natury mazowieckiej wsi w okolicach Żabiej Woli pod Warszawą (miejscu mocy Eli).

JOGA KUNDALINI

Podczas warsztatów przyjrzymy się potrzebie kreatywności i odwagi, dzięki praktykom Jogi Kundalini.

Będziemy praktykować energetyczną sekwencje ruchów dla ciała, które aktywują i wzmacniają nasze wnętrze w którym znajdują się narządy trawienne czyli nasz żołądek, śledzionę i jelita, które odpowiadają nie tylko za transformacje pożywienia ale również „trawienie” sytuacji jakie na spotykają na co dzień.

Stawiając czoła wyzwaniom, obawom i lękom związanym z wkraczaniem w nieznane, odkrywając kim naprawdę jesteśmy, tym samym wspierając siebie w dążeniu do swoich najgłębszych pragnień, na macie i poza matą.

Prowadzące

Eli Wierkowska: nauczycielka, reedukatorka i mentorka dobrostanu poprzez pracę z ciałem, umysłem i duszą. Korzystająca z takich holistycznych metod jak joga, techniki oddechowe, medytacja, Medycyna Chińska i Ajurweda. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Indiach, UK, USA, Portugalii i w Polsce ucząc się od najlepszych nauczycieli jogi i mentorów rozwoju osobistego i duchowego przez ostatnie 15 lat. Swoim doświadczeniem od lat dzieli się na warsztatach i wyjazdach oraz na stworzonej przez nią platformie online JOGICZNI(www.eliwierkowska.com/jogiczni), a poza nią dział aktywnie jako mentorka nauczycieli jogi w Polsce i na świecie. Obecnie w trakcie pogłębiania nauki jako naturoterapeutka.

Instagram: @eliwierkowska

JARZYNOVA by Dominika Wójciak
Nieustannie poszukująca warzywna kucharka. Jarzyny to jej kuchenna codzienność, je je na śniadanie, na obiad, na deser i na kolację. Wyróżniona przez samego Gordona Ramsay’a zwyciężczyni III edycji programu MasterChef, autorka książek kucharskich traktujących o jarzynach.W kuchni udowadnia, że warzywo to nie tylko dodatek do kotleta oraz że z jarzyn, ziaren i kasz można przygotować dosłownie wszystko. W wolnej chwili uzupełnia zapasy kiszonych cytryn i dukkah, nie wyobraża sobie spiżarni bez kimchi, uwielbia zapach prażonego kuminu.

Instagram: @jarzynova

Plan dnia

10:00 Część warsztatowa by Eli

12:30 Letni roślinny brunch by Jarzynova

13:30 Część warsztatowa o łączeniu smaków i zamykaniu ich w słoiki by Jarzynova

15:30 Czas na refleksje i pożegnania

Jak się przygotować?

Zadbaj o dobre nastawienie a o resztę zadbamy my 🙂 

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 

Early Birds do 30.07:   449/499 zł brutto. Dla osób z aktywną subskrypcją i bez subskrypcji platformy JOGICZNI. www.eliwierkowska.com/subskrypcja/

Cena regularna od 31.07: 499/549 zł brutto.

W CENIE:
Cenne 4h warsztatów i wymiany doświadczeń by Eli & Dominika,
Odżywienie i natura,

Niezapomniany czas, ogrom wiedzy, energia grupy i do działania na co dzień!

WE WŁASNYM ZAKRESIE:
*Dojazd (pomagamy łączyć Was w podgrupy)
 
Jeśli barierą jest kwestia kosztów, pisz do nas a spróbujemy poszukać wspólnego rozwiązania.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności