Warsztat ESENCJA 23-26 maja na Mazurach

YOGA & DETOX

Kolejna wiosenna edycja Detox by Karo & YOGA by Eli przed Nami!
 
DETOX YOGA będzie trwał 7 dni.
Rozpocznie się 16.04.2021 (piątek). Przy czym przygotowanie organizacyjne zaczniemy kilka dni wcześniej.
 
Detox przeznaczony jest dla osób zdrowych, które chcą zmienić nawyki żywieniowe, zadbać o odporność i uregulować wagę ciała. Uzupełniająco możliwe jest skorzystanie z akupunktury w Warszawie wspierającej proces oczyszczania.
 
Zimą jemy tłuściej, ciężej, ostrzej przyprawiamy podjadamy ciasta i słodycze, grzejemy się alkoholem. Przeważnie też mniej się ruszamy. Takie sposób odżywiania generuje u każdego trochę gorąca i wilgoci, a gorąco i wilgoć to też często toksyny. Zanim zatem przejdziemy na chrupiące i kolorowe wiosenne dnia warto pozbyć się zimowych pozostałości (i otyłości).
 
W czasie detoksu z jednej strony zrezygnujemy ze składników generujących wilgoć i potęgujących gorąco, z drugiej będziemy jeść wybrane składniki wspomagające oczyszczanie. To nie post ani głodówka, tylko rodzaj diety, gdzie przez prawidłowy dobór składników, przypraw i sposób przygotowania posiłków uzyskamy harmonię i balans na poziomie ciała i umysłu. Będziemy jeść dużo i różnorodnie, bo tajemnica tkwi w doborze składników, a nie w ilości. Przy okazji dowiecie się, jak na zdrowie zapatruje się medycyna chińska i jak wspierać prawidłową dietę przez cały rok, a także czemu warto jeść seler, co to jest congee oraz jak sobie radzić z wiosennym osłabieniem.
 
Grupa będzie trwała siedem dni, jednak aby kuracja była skuteczna trzeba doliczyć 3 dni na przygotowanie i jeszcze kilka dni po zakończeniu grupy na „wyjście”. Każdy uczestnik dostanie listę zakupów oraz podstawowe przepisy niezbędne czasie kuracji. W czasie trwania grupy zaś codzienną porcję informacji i inspiracji kulinarnych, a także dużo wsparcia i dobrej energii z naszej strony.
 
Uczestnicy otrzymają:
– plan oczyszczania
– listę zakupów i zamienników
– dostęp do zamkniętej grupy, gdzie będziemy wymieniać się doświadczeniami oraz poradami dot. oczyszczania
– konsultacje z Karo i jej nietuzinkowe nagrania 
– nagrane sesje jogi/oddechu/medytacji na każdy dzień oraz spotkania live z Eli
– wyjątkowo podczas tej edycji wspólne gotowanie live z Justyną Siesicką.

Miejsce

ONLINE
 

Harmonogram

TERMIN
16-24.04.2021
 
 
 

Prowadzący

członkostwo jogi online

Eli Wierkowska

Na co dzień tworzy bezpieczną przestrzeń w której uważność jest jej drogowskazem. Miała okazje uczyć się u genialnych nauczycieli w Polsce, Indiach, Anglii, USA, Hiszpanii, Portugalii, itd. Praktykowała takimi metodami jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga, Acro, Rocket Yoga, Tantra i Kundalini Yoga. Ukończyła kursy masażu opartego na meridianach oraz terapeutyczny masaż punktów spustowych jak i trening jogi śmiechem. Często łączy praktykę z holistycznymi założeniami Medycyny Chińskiej i Ajurwedy. Każdy z tych etapów był bardzo ważny, miał większy lub mniejszy wpływ na jej dzisiejsze podejście do nauczania. Styl nauczania Eli jest pewnego rodzaju ewoluującą hybrydą, łączy doświadczenia praktyki własnej z wiedzą zdobytą podczas uczenia się od innych nauczycieli. To wszystko nie zapominając o dużej dawce radości, wolności na macie i poza matą!

Karo Góralska

Mam na imię Karolina, ale lubię jak się do mnie mówi Karo.
Jestem kobietą o wielu twarzach i wielu darach. Jestem adwokatką, podróżniczka, joginką i dyplomowaną naturopatką z punktem ciężkości na Tradycyjną Medycynę Chińską (TCM). Studiowałam dietetykę wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej u Agnieszki Krzemińskiej oraz u Iny Diolosy, skończyłam trzyletni kurs Medycyny Chińskiej u Clauda Diolosy w Instytucie Avicenny, obecnie studiuję fitoterapię chińską u Iny Diolosy. Cały czas się uczę i rozwijam. „Chińszczyzna” to moja pasja i sposób na życie. Kontakt z TCM zmienił moje podejście do otaczającej mnie rzeczywistości, dał więcej zrozumienia i spokoju, a dietetyka nauczyła, że jedzenie może być codziennym lekarstwem, dostępnym dla każdego, kto umie z niego korzystać. Teraz czas żeby się tą cenną wiedzą podzielić.

Jak się przygotować?

Najlepiej zaplanować sobie te kilka dni dla siebie. Każdy z nas inaczej przechodzi oczyszczanie ale dobrze dać sobie więcej uwagi i zadbać o spokój oraz przestrzeń podczas tego tygodnia.

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 
450 zł/os.
Dla osób które chcą zapisać się w parach(z partnerem, przyjaciółką, mamą…) cena wyniesie 700 zł/2 osoby.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności