Co tydzień w czwartek nagrywam dla Ciebie list prosto z serca. Zapisz się do niego aby być ze mną w kontakcie.

Nowa praktyka YOGA for CONFIDENCE już czeka na Ciebie! Przejdź do społeczności JOGICZNI lub DOŁĄCZ teraz.

YOGA & ENERGIA MAROKO

Po trzech latach wraz z Marga Collab i już po raz trzeci, nadszedł czas powrotu na energetyczny warsztat w ulubionym mieście Essaouira, położonej na marokańskim wybrzeżu Atlantyku, gdzie cząsteczka naszych serc wciąż tam jest, bo kochamy żywiołowe połączenie kolorów, zapachów i doświadczeń, wietrznego miasta i jego neomadowej atmosfery.

YOGA & ENERGIA to warsztat transformujący, aby zanurzyć się w sobie, czcić siebie i energię płynącą w nas samych oraz ponownie się połączyć ze sobą korzystając z obecności energetycznej grupy i otoczenia. To właśnie dzieje się podczas praktyki jogi, kiedy odkręcamy wewnętrzny kran świadomości, który pobudza przepływ naszej energii, a następnie usuwamy wszelkie blokady lub przeszkody w przepływie energii. Pozwalając sobie na naturalny Flow.

Zanurzając się również w oddechu, w ciszy i w otaczającej naturze. Oczyszczając ciało podczas błogich i pielęgnujących rytuałów. Korzystając z mocy codziennej praktyki jogi, medytacji i kontemplacji, oddając sobie cenną uwagę. Przeżywając uzdrawiającą podróż w głąb siebie. Łącząc się z inspirującą społecznością podobnie czujących Dusz i co najważniejsze ze sobą. To czeka nas w Maroko!

Miejsce

ESSOUIRA to nadmorski wiatr – pięknie nazwany alizee lub taros po berberyjsku – pozwolił Essaouirze ( essa -weera lub es-sweeraw języku arabskim), zachować swoją tradycyjną kulturę i charakter. 
 
 

OD KUCHNI

Podczas warsztatu mamy dwa posiłki w sprawdzonej hotelowej restauracji, która mieści się przy basenie i oferuje bufet z lokalnymi, sezonowymi produktami.

Każdego ranka śniadanie kontynentalne obejmuje pyszne marokańskie wypieki. Natomiast w porze obiadokolacji bufet oferuje bar sałatkowy oraz dania z typowymi orientalnymi i śródziemnomorskimi smakami. Oczywiście istnieje wybór domowych deserów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

W ciągu dnia jest możliwość skorzystania z pysznej oferty kulinarnej na mieście.

Zakwaterowanie

ZAKWATEROWANIE
 
Położony w samym sercu lasu tujowego hotel Essaouira LODGE zaprasza na spokojny pobyt między morzem a przyrodą. Osłonięty od wiatru, jego położenie oznacza, że można cieszyć się łagodnymi temperaturami i korzystać z podgrzewanego basenu w przez cały rok.
 
Pokoje 2 osobowe. 
 
Aby dostać się do centrum miasta, kilka razy dziennie kursuje transfer z hotelu.
 

Eli Wierkowska x Marga Collab

Obie pragniemy pokazać, że joga to coś więcej niż tylko ćwiczenia. Praktyka jogi może być przede wszystkim ciekawym sposobem na świadomą codzienność i podróżą w głąb siebie. 

Poznałyśmy się na macie i widzimy jak dużo taka znajomość dają nam na co dzień, dlatego tworząc wspólnie warsztaty, pielęgnujemy naszą relacje spędzając czas razem i zapraszamy wszystkie otwarte Dusze do naszych niezapomnianych podróży.

 

Bo życie to jedna wielka podróż, w której joga staje się przewodnikiem. 

Jak się przygotować?

Napisz do nas a wszystko Ci opowiemy 🙂

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
Udało nam się wynegocjować ceny z 2020 roku!
KOSZT: 849 EURO/OS.dla osób z aktywną roczną subskrypcją oraz 909 EURO/os. bez subskrypcji platformy JOGICZNI.
 
W CENIE:
Nocleg x 6 nocy (zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych),
Śniadanie  x 6,
Obiadokolacje x 6,
Transfer z lotniska i na lotnisko w Marrakeszu
Praktyka Oddechu, Medytacji i Yogi by Eli x 10 sesji,
Krąg otwierający i zamykający naszą wspólną podróż,
Sala do praktyki
Basen z podgrzaną wodą

Bezpieczna i wspierająca przestrzeń, przewodnictwo i miłość podczas całego wyjazdu 🙂 Niezapomniane doświadczenia!

WE WŁASNYM ZAKRESIE:
*Przelot do Marrakeszu (np. Wizzair ok. 1000,-)
*Ubezpieczenie
*Kursy surfingu, quady, konie
*SPA/Hammam
*Dodatkowe wycieczki dla chętnych

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności