Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat CYKLE pod Warszawą 22 czerwca 2024!

YOGA & Odnowa

WIOSENNA ODNOWA + RUCH + TCM  + WĄTROBA + BRZUCH + EMOCJE + NATURA 

To już 10 sezon odnowy wiosennej!

Do tej wyjątkowej edycji zaprosiłam cudowną kobietę, terapeutkę o niesamowitej wiedzy i doświadczeniu – Justynę Połoczańską z którą łączy nas pasja do życia i pracy w zgodzie z cyklami natury.

Bo życie jest rytmem, organizowaniem się w przestrzeni, gdzie ruch jest potężnym narzędziem działania, poznawania i uwalniania ciała a tym samym umysłu. Będziemy poszukiwać i doświadczać swojego rytmu  podczas warsztatu wiosennej odnowy na macie oraz poza matą.

W pierwszych miesiącach roku organizm potrzebuje poruszenia energii, odnowy po zimowym zastoju i detoksykacji po ciężkich , rozgrzewających potrawach. To czas odradzania, witalności i ruchu we wszystkich kierunkach, który w przyrodzie pozwala na wzrost roślin i tworzenie nowych pędów, czyli nowego życia.

W medycynie chińskiej wiosna związana jest z elementem drzewa, do którego przynależy wątroba i pęcherzyk żółciowy. Swobodne przepływy energii w obiegach czynnościowych tych narządów pozwalają uzyskać harmonię na poziomie fizycznym, emocjonalnym, nadzorować jakość i ilość krwi, a także znaleźć drogę do miejsca, w którym czujemy się zdrowo na wszystkich poziomach życia.

W ciągu kilku dni skoncentrujemy się na korekcji narządów wewnętrznych poprzez odpowiednie uciskanie powłok brzucha podczas warsztatów masażu brzucha oraz w trakcie pracy z ciałem dobierając odpowiednie sekwencje ruchu, które dadzą nam wiele możliwości poznania swoich potrzeb i możliwości. 

Systematyczna praktyka poprawia przepływ krwi i limfy, harmonizuje pracę jelit, likwiduje blokady w narządach i przestrzeniach wokół, usprawniając ich funkcjonowanie i współdziałanie. Terapia wisceralna normalizuje czynności fizjologiczne i doprowadza do regeneracji całego organizmu. Masaż brzucha i objęcie szczególną uwagą wątroby pozwoli uzyskać wewnętrzny spokój, osiągnąć  równowagę umysłu i odblokować gniew- emocję, która przypisana jest temu narządowi.
Wisceralna terapia brzucha pomoże nawiązać świadomą relację z ciałem, w szacunku do jego historii i obecnych potrzeb.

Będziemy korzystać ze świeżego powietrza na spacerach w naturze, praktykować jogę czyli świadomy ruch dla naszych wewnętrznych organów, będziemy poprzez dotyk poznawać najważniejszą osobę na świecie czyli siebie oraz karmić się lżejszymi, energetycznymi posiłkami, zapewniając wątrobie czas na odpoczynek a to wszystko jak zawsze w inspirującym gronie.

W stanie wewnętrznego rozluźnienia i łagodnej przestrzeni warsztatowej doświadczymy prawdziwej odnowy, która przygotuje nas na odradzającą wiosnę.

Zanurzając się w swoją ciszę i ukojenie, pozwalając sobie na czucie życia…tego możesz spodziewać się na warsztacie.

Na warsztat zapraszamy wszystkie Dusze zarówno początkujące jak i już praktykujące na macie. 

Miejsca

NATURA I RELAKS

Domu Łowyń to miejsce które powstało z potrzeby serca, naszych przyjaciół Agnieszki i Piotra. Więcej znajdziecie na stronie http://www.domlowyn.pl

DETOX FOOD by Aga

Aga (właścicielka domu Łowyń) przygotuje dla Nas posiłki pełne ziół i kiszonek, oparte o mądrość medycyny wschodu. Na stole pojawi się congee czyli wytrawny kleik ryżowy, odżywcze białko, pieczone warzywa czy orientalne odżywcze zupy, po to by przygotować organizm na wiosnę.

Harmonogram

czwartek 7 marca

16:00 Przyjazd i otwierający Krąg

16:30 Warsztaty by Eli

18.30 Odżywcza kolacja

20:00 Warsztaty by Justyna

piątek 8 marca

7:00 Warsztaty oddechowe by Eli

8:30 Odżywcze śniadanie

11:00 Warsztaty z automasażu brzucha by Justyna

13:00 Odżywczy obiad 

Spacer

18:30 Odżywcza zupa

20:00 Warsztaty relaksacyjne by Eli

sobota 9 marca

7:00 Warsztaty by Eli

8:30  Odżywcze śniadanie

Spacer

13:00 Odżywczy obiad

15:30 Warsztaty z automasażu brzucha by Justyna

18:30 Odżywcza zupa

20:00 Warsztaty z naturoterapii by Eli

niedziela 10 marca

7:00 Warsztaty by Eli

8:30 Odżywcze śniadanie

Spacer

11:00 Warsztaty z automasażu brzucha by Justyna

13:00  Odżywczy obiad

Pożegnalny Krąg i powroty

* plan warsztatów może ulec małym zmianom.

Prowadzące

Eli Wierkowska

Nauczycielka, reedukatorka i mentorka dobrostanu poprzez pracę z ciałem, umysłem i duszą. Korzystająca z takich holistycznych metod jak joga, techniki oddechowe, medytacja, Medycyna Chińska i Ajurweda. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Indiach, UK, USA, Portugalii i w Polsce ucząc się od najlepszych nauczycieli jogi i mentorów rozwoju osobistego i duchowego przez ostatnie 15 lat. Swoim doświadczeniem od lat dzieli się na warsztatach i wyjazdach oraz na stworzonej przez nią platformie online JOGICZNI www.eliwierkowska.com, a poza nią dział aktywnie jako mentorka nauczycieli jogi w Polsce i na świecie. Obecnie w trakcie pogłębiania nauki jako naturoterapeutka.

Instagram @eliwierkowska

Justyna Połoczańska

Twórczyni gabinetu MOHO Therapy, absolwentka medycyny chińskiej i terapeutka ciała. Zawsze widzi pacjentów jako całość. Bazuje na terapiach budujących, które tworzą i wzmacniają potencjał zdrowia. Ufa mądrości organizmu i uczy budować świadomą relację z ciałem, szczególnie kobietom cierpiącym na endometriozę, choroby motoryki jelit i przewodu pokarmowego. 

Obserwatorka cykliczności pór roku i przypisanych do nich potrzeb ciała. Uznająca czas na zasiew, zbiory, a czasem tylko oczyszczanie i otulającą regenerację. W codzienności miłośniczka jakościowego życia w ruchu i podróży, które karmią duszę.  

Instagram @mohotherapy

Jak się przygotować?

Napisz do nas a my wszystko Ci opowiemy 😀

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób. 
 
KOSZT: 
Early Birds do 21.12.2023:
2900 zł/dla osób z aktywną subskrypcją platformy JOGICZNI (obowiązuje w dniu wpłaty zadatku),
3200 zł/dla osób bez subskrypcji platformy JOGICZNI
 
Od 22.12.2023:
3500 zł/dla osób z aktywną subskrypcją platformy JOGICZNI (obowiązuje w dniu wpłaty zadatku),
3800 zł/dla osób bez subskrypcji platformy JOGICZNI
CENA ZAWIERA: 
– trzy noclegi 
*istnieje możliwość noclegu w pokoju jednoosobowym za dodatkową dopłatą.
– sycące posiłki wegetariańskie i napoje
– dużo praktyki dla ciała, brzucha, umysłu i serca
– warsztaty pracy z ciałem
– warsztat oddechowy i relaksacyjny dla układu nerwowego
– warsztaty z naturoterapii
– warsztaty wisceralne/pracy z brzuchem
– krąg otwierający i zamykający naszą wspólną podróż

– bezpieczna i wspierająca przestrzeń oraz przewodnictwo podczas całego warsztatu.

Niezapomniane doświadczenia!

Dojazd we własnym zakresie. Łączymy w podgrupy 🙂

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności