Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat YOGA & Gofry pod Warszawą 21 lipca 2024!

Nie byłybyśmy sobą gdybyśmy nie wykorzystały możliwości Pracowni Cieńsza(w której obecnie mieszka Marga), wspólnej przyjacielskiej relacji, która z dnia na dzień poszerza swoje grono świadomych oraz inspirujących dusz, przyjemności z tworzenia spotkań dla ciała, umysłu i podniebienia oraz potrzeby pobycie bliżej siebie, przy jednym stole!

O entourage spotkania zadbamy z wiejską estetyczną starannością 🙂 , dlatego zabierzcie płaskie obuwie i przywdziejcie wygodne stroje.

Z całego serca zapraszamy!
Marga & Eli & Maria

Kolacja w Cieńszej by Maria Przybyszewska to doskonała okazja, żeby spotkać się w mazowieckiej przyrodzie, poznać i zjeść razem wspólny posiłek. To spotkanie jest ku chwale lata, pięknej natury i prostoty!

Podczas kolacji spróbujcie pięciu dań opartych o lokalne składniki i sezonowe warzywa i owoce, napijecie się naturalnego wina i soków. No i co najważniejsze! Będą pomidory!

Ach i żeby było jasne, to nie będzie fine dining, fiu fiu i eleganckie talerze, to będzie wspólne ucztowanie, dużo śmiechu, muzyki i luzu!

Miejsce

Pracownia Cieńsza mieści się w byłym domu artysty Henryka Musiałowicza w Cieńszy. Wokół jest to, co kochał najbardziej – przyroda i sztuka.

Kolacja będzie pod gołym niebem ale gdyby natura chciała inaczej to oczywiście jesteśmy przygotowane na miejsce zadaszone.

TERMINY:

12.08

CZWARTEK 19:00-22:00

 

 
 
 

Menu

Kolacja będzie wegetariańska, opcja wegańska na życzenie!

1. Pomidory / piklowane buraki /roślinny twarożek / zioła

2. Ziemniaki/ ziołowy mayo / chrzan

3. Gotowana kukurydza / wędzona papryka/ masło 

4. Grillowany młody seler / kurki / kwaśna roślinna śmietana/ zielone liście

5. Brzoskwiniowy cobbler według Edny Lewis z lodami od Dalla Gelato

+ pieczywo / + puszyste masło / + zielone sałaty

KOMFORTOWANKO by Maria Przybyszewska

Maria Przybyszewska – kucharka, gotuje głównie z sezonowych warzyw i owoców, najchętniej lokalnie. Pasje do gotowania wyniosła z domu, swoje umiejętności doskonaliła w stołecznych lokalach (sto900, barStudio, Youmiko, Opasły Tom), a łut szczęścia dał jej możliwość stażu w kopenhaskiej Nomie. Prowadzi instagram z przepisami i inspiracjami o wdzięcznej nazwie Komfortowanko 🙂

JOGICZNI

JOGICZNI to społeczność świadomych i inspirujących się osób. Dlatego powstała koncepcja spotykania się nie tylko na macie ale również poza matą.

Partner in crime

Partnerem w zakresie organizacji spotkań jest MARGA Collab, która obecnie mieszka w Pracowni Cieńsza.

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania spotkania w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 239 PLN/OS

W ramach kolacji w cenie:
∙ 4 dania roślinne (opcja wegan)
∙ deser
∙ napoje bezalkoholowe
∙ kieliszek naturalnego wina
∙ śmiech i towarzystwo
∙ niezapomniane wrażenia
∙ zmysłowy upominek

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności