Kurs WIOSENNA ODNOWA online DIY jest już w sprzedaży i czeka na Ciebie!

Nowa praktyka medytacyjna dla wewnętrznego wzrostu już czeka na Ciebie! Przejdź do społeczności JOGICZNI lub DOŁĄCZ teraz.

Nie byłybyśmy sobą gdybyśmy nie wykorzystały możliwości Pracowni Cieńsza(w której obecnie mieszka Marga), wspólnej przyjacielskiej relacji, która z dnia na dzień poszerza swoje grono świadomych oraz inspirujących dusz, przyjemności z tworzenia spotkań dla ciała, umysłu i podniebienia oraz potrzeby pobycie bliżej siebie, przy jednym stole!

O entourage spotkania zadbamy z wiejską estetyczną starannością 🙂 , dlatego zabierzcie płaskie obuwie i przywdziejcie wygodne stroje.

Z całego serca zapraszamy!
Marga & Eli & Maria

Kolacja w Cieńszej by Maria Przybyszewska to doskonała okazja, żeby spotkać się w mazowieckiej przyrodzie, poznać i zjeść razem wspólny posiłek. To spotkanie jest ku chwale lata, pięknej natury i prostoty!

Podczas kolacji spróbujcie pięciu dań opartych o lokalne składniki i sezonowe warzywa i owoce, napijecie się naturalnego wina i soków. No i co najważniejsze! Będą pomidory!

Ach i żeby było jasne, to nie będzie fine dining, fiu fiu i eleganckie talerze, to będzie wspólne ucztowanie, dużo śmiechu, muzyki i luzu!

Miejsce

Pracownia Cieńsza mieści się w byłym domu artysty Henryka Musiałowicza w Cieńszy. Wokół jest to, co kochał najbardziej – przyroda i sztuka.

Kolacja będzie pod gołym niebem ale gdyby natura chciała inaczej to oczywiście jesteśmy przygotowane na miejsce zadaszone.

TERMINY:

12.08

CZWARTEK 19:00-22:00

 

 
 
 

Menu

Kolacja będzie wegetariańska, opcja wegańska na życzenie!

1. Pomidory / piklowane buraki /roślinny twarożek / zioła

2. Ziemniaki/ ziołowy mayo / chrzan

3. Gotowana kukurydza / wędzona papryka/ masło 

4. Grillowany młody seler / kurki / kwaśna roślinna śmietana/ zielone liście

5. Brzoskwiniowy cobbler według Edny Lewis z lodami od Dalla Gelato

+ pieczywo / + puszyste masło / + zielone sałaty

KOMFORTOWANKO by Maria Przybyszewska

Maria Przybyszewska – kucharka, gotuje głównie z sezonowych warzyw i owoców, najchętniej lokalnie. Pasje do gotowania wyniosła z domu, swoje umiejętności doskonaliła w stołecznych lokalach (sto900, barStudio, Youmiko, Opasły Tom), a łut szczęścia dał jej możliwość stażu w kopenhaskiej Nomie. Prowadzi instagram z przepisami i inspiracjami o wdzięcznej nazwie Komfortowanko 🙂

JOGICZNI

JOGICZNI to społeczność świadomych i inspirujących się osób. Dlatego powstała koncepcja spotykania się nie tylko na macie ale również poza matą.

Partner in crime

Partnerem w zakresie organizacji spotkań jest MARGA Collab, która obecnie mieszka w Pracowni Cieńsza.

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania spotkania w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 239 PLN/OS

W ramach kolacji w cenie:
∙ 4 dania roślinne (opcja wegan)
∙ deser
∙ napoje bezalkoholowe
∙ kieliszek naturalnego wina
∙ śmiech i towarzystwo
∙ niezapomniane wrażenia
∙ zmysłowy upominek

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności