Dołącz do szkoły dobrostanu JOGICZNI online!

Warsztat YOGA & Gofry pod Warszawą 21 lipca 2024!

YOGA & RELAX ART – Wakacje 2021

Wakacje w pełni dlatego czas rozpocząć nowy sezon YOGA & BRUNCH w nowej odsłonie bo nowym wyjątkowym miejscu!
 
W tym roku przyjrzymy się sztuce i temu co wnosi w nasze życie. Jak buduje wrażliwość, otwiera na piękno oraz kształtuje wartości estetyczne.
 
Jeśli potrzebujesz wyrwać się z miasta, zaczerpnąć spokoju, poleżeć na leżaku lub na trawie, popracować ze swoim ciałem, myślami oraz emocjami na macie i poza matą, poznać nowe osoby, karmiąc zmysły przy wspólnym posiłku to propozycja jest właśnie dla Ciebie.
 
Pamiętaj, że praktyka jogi przeznaczona jest dla każdego!

Miejsce

Pracownia Cieńsza mieści się w byłym domu artysty Henryka Musiałowicza w Cieńszy. Wokół jest to, co kochał najbardziej – przyroda i sztuka.

Każde wydarzenie będzie wiązało się z innym tematem przewodnim w odniesieniu do SZTUKI RELAKSU! Czyli coś dla ciała, zmysłów i duszy…

BRUNCH

Zmysłowo i roślinie nakarmi nasze ciało Marysia Przybyszewska, która popiera ideę Chefs for Change, bo uważa, że kuchnia roślinna to przyszłość i nie ma od tego odwrotu. Za kilkadzięsiąt lat ludzie będą się zastanawiać jak to jest możliwe, że kiedyś jedli mięso codziennie. Obecny trend redukcji mięsa w diecie codziennej rośnie w siłę i nic nie zapowiada, by to miało się zmienić. Weganizm i wegetarianizm są już jasne i łatwe dla mieszkańców dużych miast, więc czas najwyższy wyjść poza swoje własne podwórko i pokazać ludziom w całej Polsce jak prosta i ciekawa jest dieta roślinna.

KOLAŻE I WARSZTATY KULINARNE

W sobotę zatracimy się w pracy manualnej podczas tworzenia kolaży, natomiast w niedzielę upieczemy wspólnie chałkę i zabierzemy coś pysznego do domu.

Harmonogram

SOBOTA/NIEDZIELA 10:00-16:00
10:00-12:30 zmysłowa praktyka jogi
12:30 roślinny brunch
13:30 warsztaty sztuka relaksu podczas tworzenia kolaży i wspólnego gotowania
 
TERMINY:
14.08
15.08

YOGA by Eli

członkostwo jogi online

Eli Wierkowska

Pragnę pokazać, że joga to coś więcej niż ćwiczenia i medytacja. Joga może być przede wszystkim przyjemnym sposobem na radosną i świadomą codzienność. Może być z Tobą wszędzie – w domu, w pracy, w podróży. Nie potrzebujesz nic poza matą (a czasami tylko stabilnego podłoża) i bosymi stopami:). Wierzę w relaksującą moc aktywnego wypoczynku i z powodzeniem łączę jogę z innymi pasjami, przede wszystkim z podróżami. Mam doświadczenie w organizowaniu wyjazdów sportowych, zarówno letnich jak i zimowych, oraz warsztatów kulinarnych połączonych z praktyką jogi. Joga jest dla mnie sposobem na świadome spędzanie czasu z samą sobą, codzienną pracą z ciałem i antidotum na szalony życiowy natłok myśli. Jestem miłośniczką podróży, tych małych i tych dużych. Dla mnie życie to jedna wielka podróż, w której joga stała się przewodnikiem. Zapraszam do kolejnej podróży.

Jak się przygotować?

Nie potrzebujesz niczego oprócz chęci zrobienia czegoś dobrego dla siebie!

Partner in crime

Partnerem w zakresie organizacji warsztatów jest MARGA Collab, która obecnie mieszka w Pracowni Cieńsza.

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 333 PLN/DZIEŃ/OS. dla aktywnych subskrypcji 299 PLN/DZIEŃ/OSOBA
 
W ramach warsztatu w cenie:
∙ praktyka oddechu, jogi i medytacji
∙ pyszny roślinny brunch
∙ praktyka sztuki relaksu 
 
* Dla każdego będziemy miały zmysłowy zestaw upominkowy
* Warsztat nie zawiera noclegu.
 

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności