Nowa oferta subskrypcji JOGICZNI już czeka na Ciebie!

To już 10 edycja warsztatu WIOSENNA ODNOWA 7-10.03 w Domu Łowyń.

ZMYSŁOWOŚĆ & DELIKATNOŚĆ

Mamy przyjemność zaprosić cię na niezwykły warsztat Zmysłowość & delikatność gdzie będziesz mieć okazję do wyjścia poza ramy na macie oraz poza matą. 

Zarówno zmysłowość, jak i delikatność mają zdolność do wywoływania głębokich emocji i pobudzania zmysłów, tworząc wyjątkowe i niezapomniane doznania estetyczne. W malarstwie mogą być one osiągane poprzez tematykę i rodzaj przedstawienia, ale także przez samą formę. Odpowiednio dobrane kolory, faktury czy kompozycje potrafią wywoływać bogactwo wrażeń sensorycznych. Na tym warsztacie, który poprowadzi Maja Michalak skupimy się na dziełach sztuki, które wyrażają głębokie emocje, są w stanie poruszyć i dotknąć serca odbiorcy.

Joga oprócz tego że jest filozofią i ścieżką rozwoju, jest również sztuką, która mówi sama za siebie. Podczas warsztatów by Eli Wierkowska będziemy rozwijać wyobraźnię i cechy twórczości, które pozwalają rozwijać sztukę jogi w nowych i nieznanych kierunkach.  Podczas wielowymiarowej praktyki poszukamy wrażeń sensorycznych  jako mechanizm poprawy procesów samoregulacji układu nerwowego.

Nie zabraknie zmysłowości również na talerzu więc możesz spodziewać się uczty dla podniebienia o co zadba Stanisław Serafin, który zmysłowość postara się odnaleźć w nostalgicznych, ulotnych wspomnieniach wakacyjnych dobroci. Tych składnikach, które każą na siebie czekać cały rok, pozostawiając nas w ciągłym niedosycie, zmysłowym pożądaniu, wyczekiwaniu. Gdy już się pojawią, nie sposób nie zatracić się w tej – działającej na wszystkie zmysły, relacji. Odkrywając zmysłowość w letnich smakach.

To wszystko w otoczeniu kojącej natury mazowieckiej wsi w okolicach Żabiej Woli pod Warszawą (miejscu mocy Eli).

Program

Aby poczuć te cechy potrzebujemy wyostrzyć zmysły, zwolnić tempo i uwrażliwić się na odbiór tego co w nas samych i wokół nas. Dlatego zaczniemy od dwugodzinnej praktyki dla zmysłów, angażując ciało, duszę i umysł. Od świadomego oddechu, ruch i kontemplacje w naturze, po celebrowanie wspólnego doświadczenia.

Po sesji przejdziemy do odżywienia zmysłów a zakończymy interaktywnym wykładem o sztuce, który zostanie w naszej pamięci na długo.

Prowadzące i ON

Eli Wierkowska: nauczycielka, reedukatorka i mentorka dobrostanu poprzez pracę z ciałem, umysłem i duszą. Korzystająca z takich holistycznych metod jak joga, techniki oddechowe, medytacja, Medycyna Chińska i Ajurweda. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Indiach, UK, USA, Portugalii i w Polsce ucząc się od najlepszych nauczycieli jogi i mentorów rozwoju osobistego i duchowego przez ostatnie 15 lat. Swoim doświadczeniem od lat dzieli się na warsztatach i wyjazdach oraz na stworzonej przez nią platformie online JOGICZNI(www.eliwierkowska.com/jogiczni), a poza nią dział aktywnie jako mentorka nauczycieli jogi w Polsce i na świecie. Obecnie w trakcie pogłębiania nauki jako naturoterapeutka.

Instagram: @eliwierkowska

Maja Michalak: historyczka sztuki, od 14 lat zakochana w sztuce, a od 8 lat edukująca w tym zakresie. Założycielka “Poza Ramami”, twórczyni autorskich szkoleń i warsztatów o sztuce. Na co dzień współpracuje z największymi instytucjami muzealnymi w Polsce. Ambasadorka Stowarzyszenia Przyjaciele Muzeum Narodowego w Warszawie. O sztuce opowiada w nieakademicki sposób i udowadnia, że chodzenie po muzeach może być przyjemnością, a nawet świetną zabawą!

Instagram: @pozaramami

Stanisław Serafin: karmi całym sercem, dbając o każdy detal i każdy talerz.  

Instagram: @celebrowanie

Plan dnia

10:00 Część warsztatowa by Eli

12:30 Letni roślinny brunch by Stanisław

13:30 Część warsztatowa by Maja

15:30 Czas na refleksje i pożegnania

Jak się przygotować?

Zadbaj o dobre nastawienie a o resztę zadbamy my 🙂 

Zapisy

W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać maila: warsztaty@eliwierkowska.com
 
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu w momencie kiedy nie zbierze się minimalna ilość osób.
 
KOSZT: 

Last minute! 399,- brutto

W CENIE:
Cenne 4h warsztatów i 2h wymiany doświadczeń by Eli & Maja & Stanisław,
Odżywienie i natura,

Niezapomniany czas, ogrom wiedzy, energia grupy i do działania na co dzień!

WE WŁASNYM ZAKRESIE:
*Dojazd (pomagamy łączyć Was w podgrupy)
 
Jeśli barierą jest kwestia kosztów, pisz do nas a spróbujemy poszukać wspólnego rozwiązania.

Na naszej stronie używamy plików cookie. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności